Kokius žaidimus galima žaisti su kortomis?

Kortos yra ta žaidimų forma, kurią renkasi dažniausiai. Tikriausiai tokius žaidimus yra išmokti lengviausiai, nes jiems nereikia jokių papildomų rekvizitų, paprastai to paties žaidimo taisyklės pas visus būna tokios pat, tad ir daug diskutuoti nereikia. Nors kortų kaladė yra tik viena, tačiau iš jų galima žaisti labai daug žaidimų ir jų suskaičiuoti ant rankos pirštų nėra galimybės. Vieni jų yra labiau populiarūs, kiti mažiau. Tad apie pačius populiariausius ir norime papasakoti šiame straipsnyje.

Pokeris

Galima teigti, kad anksčiau šis žaidimas nebuvo itin populiarus ir paklausus savo tėvų, ar vaikystėje jį žaidė, greičiau atsakymą gautumėte neigiamą. Jis populiarus tapo šiek tiek vėliau ir toks žaidimas yra populiarus jaunimo tarpe. Kai kam gali atrodyti, kad jį išmokti yra pakankamai sudėtinga, nes ten reikia žinoti ne vieną kortų kombinaciją, netgi numatyti kelis ėjimus į priekį ir turėti strategiją. Kad žaidimas būtų įdomesnis dažniausiai pokeris yra žaidžiamas iš žetonų, todėl ir azarto jame tikrai pakanka. Pokerį irgi galima skirstyti į dvi kategorijas, tai yra profesionalų ir neprofesionalų, bet žaidimo taisyklės jame išlieka tos pačios ir kortos.

21

Šis kortų žaidimas irgi renkamasis labai dažnai, ypač jis patinka tam, kas mėgsta greitus žaidimus, kur kortas suskaičiuoti nėra galimybės ir galimi tik du žaidimų variantai arba laimi arba pralaimi. Tokiame kortų žaidime taisyklės yra pakankamai aiškios, todėl jį perprasti nėra sunku.

Kvailys

Šis kortų žaidimas ne ką mažiau populiarus, nes jį žino beveik kiekvienas ir jį gali žaisti tiek jaunas, tiek senas. Šiam žaidimui reikalingas didesnis žmonių skaičius, nes jeigu žaisite dviese, tada lengviau bus numanyti priešininko kortas. Šio žaidimo taisyklės irgi yra lengvos, o per praktiką galima sužinoti ir pačių įvairiausių variantų, kaip gudriai ir apskaičiuotai galima laimėti. Šie kortų žaidimai, galima sakyti, irgi reikalauja loginio mąstymo ir šiek tiek strategijos, o tokie dalykai yra ne tik naudingi tokiuose žaidimuose, bet ir pačiame gyvenime.

Karas

Tai vienas lengviausių žaidimų, kuriuo ir pradedama žaisti nuo pat mažens, kai jau šiek tiek yra pažįstami skaičiai ir galima atskirti kortas, kurios turi didesnę vertę, o kurios mažesnę. Tai galima sakyti yra vaikų žaidimas, bet aišku, jį gali žaisti ir suaugusieji. Šis kortų žaidimas yra žavus tuo, kad negali nuspėti, kokio ilgio jis bus, kartais jį galima užbaigti vos per kelias minutes, o kartais jis trunka kur kas ilgiau.