Kompiuterinio žaidimo pasirinkimas vakarui su draugais

Nesvarbu, ar planuojate vakarą su draugais, ar internetinių žaidimų vakarą, išsirinkti tinkamą kompiuterinį žaidimą gali būti sudėtinga. Juk yra tiek daug galimybių – pokerio, NBA, FIFA, UFC, UFC ir lenktynių žaidimai, ir tai tik keletas iš jų. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą populiariausių kompiuterinių žaidimų ir padėsime jums nuspręsti, kuris iš jų puikiai tiks jūsų draugų grupei.

Pokeris – vienas įdomiausių kortų žaidimų su draugais

Jei jūs ir jūsų draugai mėgstate strateginius žaidimus, tuomet pokeris yra puikus pasirinkimas. Norint laimėti , šis žaidimas reikalauja logikos ir problemų sprendimo įgūdžių, tačiau jame taip pat reikia šiek tiek sėkmės. Pokerį galima žaisti gyvai su kortomis ar žetonais namuose arba internetu naudojant tam tikras programas. Geriausia dalis? Jums nereikia jokios specialios įrangos – tik kortų kaladės ir žetonų, tačiau juos galima iš bėdos pakeisti ir monetomis ar monopolio pinigais.

NBA krepšinio žaidimai

Jei ieškote ko nors greito ir smagaus, tuomet NBA 2K serija gali būti tai, ko ieškote. Šioje populiarioje krepšinio vaizdo žaidimų serijoje žaidėjai gali susikurti savo komandas ir žaisti su draugais įtemptose rungtynėse penki prieš penkis. Dėl tikroviškos grafikos ir garso efektų atrodo, kad žaidžiate tikrą krepšinį.

FIFA – futbolo mėgėjams

Futbolo gerbėjams patiks kartu žaisti FIFA. Žaidėjai gali susikurti savo komandą iš tūkstančių tarptautinių klubų ir rungtyniauti vieni su kitais jaudinančiose rungtynėse. Naujausioje žaidimo versijoje patobulinta grafika ir tikroviška animacija, todėl jausmas toks, tarsi stebėtumėte tikras rungtynes. Be to, karjeros režimas leidžia žaidėjams nuo nulio sukurti savo futbolo dinastiją – geriau jau nebūna.

UFC mėgstantiems kovos menus

Tai yra dar vienas puikus pasirinkimas, jei ieškote veiksmo kupino žaidimo su draugais. Žaidėjai imasi valdyti geriausios pasaulyje mišrių kovos menų (MMA) organizacijos kovotojus ir kovoja jaudinančiose Ultimate Fighting Championship (UFC) kovose. Dėl patobulintos grafikos ir tikroviškų dirbtinio intelekto priešininkų „UFC 3” siūlo išties įtraukiančią patirtį, kuri nenuvils MMA gerbėjų.

Lenktynių žaidimai – auto fanams

Lenktynių žaidimai suteikia adrenalino pliūpsnį, nepanašų į jokį kitą vaizdo žaidimų žanrą. Nuo klasikinių arkadinių lenktynių, tokių kaip „Need For Speed”, iki sudėtingesnių simuliacijų, tokių kaip „Gran Turismo Sport” – žaidėjai turi daugybę pasirinkimų, kai reikia pasirinkti lenktynių žaidimą, kurį galėtų žaisti su bičiuliais asmeniniame kompiuteryje ar konsolėje. Kad ir kurį žaidimą pasirinktų, jie tikrai galės mėgautis valandų valandas trunkančiomis greito tempo pramogomis virtualiose trasose visame pasaulyje.

Žinokite savo poreikius – o ką pasirinkti jau žinote

Kai reikia rasti tobulą kompiuterinį žaidimą savo draugų grupei, yra daugybė puikių galimybių. Aplamai, jei esate žaidimų fanas, privalote apsilankyti svetainėje gameplay.lt  Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti idėjų, kokio tipo žaidimai geriausiai atitiktų jūsų grupės poreikius – ar tai būtų pokeris, ar kažkas labiau veiksmo kupino, pavyzdžiui, UFC ar sporto varžybos.Nesvarbu, kokį žaidimą pasirinksite žaisti kartu asmeniškai ar internetu – tikrai puikiai praleisite laiką.