Kuo naudingi konservai šunims?

Konservai šunims yra puikus augintinio mitybos raciono papildymas. Paprastai šlapią maistą šunys labai mėgsta. Rekomenduojama rinktis aukštos kokybės konservus šunims. Juose gausu svarbių maistinių medžiagų, kurios padeda augintiniui išlikti sveikam. Kokius dar privalumus turi konservai šunims?

Didesnis drėgmės kiekis

Konservai šunims turi labai daug drėgmės. Jie nepaprastai minkšti ir gardūs. Šlapią maistą šunys dažniausiai ėda itin noriai. Konservai šunims yra geras pasirinkimas, jei augintinis negeria daug skysčių. Konservai šunims puikiai tinka sveikatos sutrikimus turintiems keturkojams. Šlapias maistas tinka sergant dantų ligomis ar esant virškinimo sutrikimams.

Skonis

Konservuotas šunų maistas dažnai yra aromatingesnis ir kvapnesnis, palyginti su sausu maistu. Aromatingi ir gardūs konservai šunims yra puikus pasirinkimas įvairaus amžiaus augintiniams. Konservuoto maisto kvapas ir skonis padeda privilioti sergančius ar vyresnius šunis ėsti, jei jų apetitas yra sumažėjęs. Konservai šunims padeda pagerinti augintinio apetitą. Rekomenduojama vengti produktų, kuriuose yra konservantų, dažiklių, skonio stipriklių ir kitų kenksmingų medžiagų, nes jie gali turėti neigiamą poveikį šuns sveikatai.

Prekinis ženklas „Monge“

Konservai šunims „Monge“ gaminami iš itin aukštos kokybės ingredientų. Visi maisto šunims gaminiai yra natūralios sudėties, be jokių skonio stipriklių ar dirbtinių priedų. Didelis mėsos kiekis įrodo maisto kokybę, o tai garantuoja skonį, kurio dėka augintiniai pamėgsta ​​„Monge“ nuo pirmo kąsnio. „Monge“ konservai šunims gaminami su didžiausiu dėmesiu keturkojų sveikatai ir mitybai.

Sotūs

Šlapias šunų maistas sukelia ilgalaikį sotumo jausmą. Aukštos kokybės konservai šunims yra drėgni ir būna itin maistingi, turi aukštą baltymų koncentraciją. Konservai šunims, kurie turi reikiamą baltymų kiekį, užtikrina augintinio sotumo jausmą.

Lengvai kramtomi

Šlapią maistą augintiniai lengviau sukramto. Tai ypač aktualu tiem šunims, kurie turi dantų ligų, svorio ar virškinimo problemų, alergijų. Konservai šunims turi labai daug vandens. Dėl šlapios konsistencijos, šio maisto kramtymas yra paprastesnis. Aukštos kokybės konservai šunims gaminami iš natūralių, sveikatai nekenksmingų ingredientų. Juose nėra neaiškių priedų ar priemaišų, kurios galėtų pakenkti kramtymo metu.

Prekinis ženklas „Natural Code“

„Natural Code“ gamintojai siūlo konservus šunims, kuriuose gausu augintiniui reikalingų baltymų, vitaminų ir mineralų. Šis visavertis šlapias maistas tinka įvairaus amžiaus šunims. Konservai šunims yra be dažiklių ir konservantų. „Natural Code“ gamintojai kruopščiai atrenka ir apdoroja maisto žaliavas. Itin sveikos ir lengvai virškinamos formulės. „Natural Code“ konservai šunims  yra sudaryti iš 100% natūralių ingredientų.