Kuo ypatingos taro kortos?

Kas gi nenorėtų sužinoti kas jo laukia ateityje ir gauti keletą patarimų kaip elgtis tam tikromis situacijomis? Manau kiekvienas būtų sudomintas ir neatsisakytų galimybės tokiai informacijai gauti. Tam, kad sužinoti, dažniausiai yra naudojami du būdai: taro kortos arba švytuoklės. Švytuoklės geba geriau atsakyti į žmogaus užduodamus klausimus, o kortos – papasakoja praeities įvykius, apibūdina dabartį ir nusako ko tikėtis ateityje, taip pat taro kortos duoda ir patarimus kaip elgtis tam tikroje situacijoje, ką pasirinkti ar kaip spręsti problemas su aplinkiniais ir pan.

Kokių tipų yra taro kortos?

Kortos gali būti keletos tipų. Pradedančiųjų ir pažengusiųjų. Pradedančiųjų taro kortos yra su aiškiais paveikslėliais bei ženklais, kad būtų lengviau suprasti ką kortos nori pasakyti, perteikti, o pažengusiųjų – jos yra mažiau informatyvios tik atspindi tam tikrus motyvus ir yra labiau meniškos, mįslingos, mažiau aiškios, bet puikiai suprantamos jau dirbantiems su taro ilgesnį laiko tarpą.

Ar lenormand kortos priklauso taro kortoms?

Minėtos kortos nėra prie priklausančiųjų taro grupei. Jos yra panašaus naudojimo, tačiau turi keletą išskiriamųjų dalykų, kurie paverčia šias kortas unikaliu dalyku. Lenormand kortos yra kuriamos ir vizualiai pateikiamos pagal tam tikro autoriaus idėją ir yra kitokio tipo. Šių kortų yra daugiau palyginus nei taro, jos reiškia kitokius dalykus bei lenormand kortos leidžia sužinoti labiau tikslesnius atsakymus į žmogaus rūpimus klausimus.

Kaip skirstomos lenormand kortos?

Šios kortos yra skirstomos į keletą rūšių: veiksmo, nuotaikų, laiko, portretinės. Kiekviena korta turi savo simbolinę aiškią reikšmę bei tam tikrą simbolį, na o tas simbolis po dar keletą reikšmių. Lenormand kortos gali padėti pasimetusiam žmogui sužinoti savo ateitį, reikalus meilės srityje, sužinoti apie savo ar aplinkinių žmonių sveikatą. Taip pat gauti atsakymus finansiniais klausimais, apie darbą, pinigus, galimas išlaidas ir panašiai. Todėl tie, kas nori būti labiau pasiruošę ateities pokyčiams bei galimiems sprendimų priėmimams – rekomenduojame įsigyti Lenormand kortas iš patikimų platintojų.