Kur atlikti mikroautobusų remontą Vilniuje?

Mikroautobusas – reikalauja specialios priežiūros

Dauguma mūsų skaitytojų esą linkę manyti, jog mikroautobusų remontas atliekamas panašiai kaip ir lengvųjų automobilių. Tačiau jie klysta, nedaugelis žino, tačiau ne kiekvienas autoservisas, kuris atlieka remonto darbus lengviesiems automobiliams, turi galimybes aptarnauti mikroautobusus, kemperius ar kitas didesnes transporto priemones. Tad šiame straipsnyje norime su Jumis aptarti niuansus, kokia yra mikroautobusų remonto specifika, kuo ji panaši ir kuo skiriasi nuo paprastų automobilių. Tad jei planuojate įsigyti mikroautobusą, būtinai perskaitykite šį straipsnį.

Reikalinga speciali įranga

Vienas iš pagrindinių įrankių yra specialūs keltuvai, kurie pritaikyti didesnio gabarito transporto priemonėms. Paprastai jie būna galingesni, o ant jų galima remontuoti tiek lengvąsias transporto priemones, tiek mikroautobusus. Tačiau tokie keltuvai paprastai kainuoja daugiau ir ne kiekvienas autoservisas gali sau juos leisti. O be mašinos pakėlimo, kai kurių darbų kaip tepalų keitimas ar važiuoklės remontas atlikti tampa sudėtinga misija. Tas pats galioja ir kitoms didesnėms transporto priemonėms, pavyzdžiui sparčiai Lietuvoje populiarėjantys kemperiai.

Reikalinga dažna važiuoklės patikra

Su automobiliais statistinis Lietuvis per metus nuvažiuoja apie 20-25 tūkstančius kilometrų per metus. Su mikroautobusais šis skaičius gali skirtis net ir iki 5 kartų. O tai reiškia, jog daugiau nusidėvi ir pačios transporto priemonės techniniai mazgai, dažniau reikia keisti tepalus, padangas ir bendrai atlikti periodinę apžiūrą.

Šios transporto priemonės dažniausiai naudojamos komerciniais tikslais, tai yra pervežti keleivius arba krovinius. Tad kiekvienas gedimas, ar nekokybiškai atliktas remontas gali kainuoti nuostolius pačiam verslui, o kartais net ir baudas už neišvežtus krovinius pagal įsipareigojimą.

Mikroautobusų remontas Vilniuje – kaip pasirinkti?

Šioje vietoje patarimas vienas, rinktis tik savo vardą gerbiančius autoservisus. Jei turite daugiau nei vieną transporto priemonę, patariame atvykti apsižvalgyti po autoserviso teritoriją, atkreipkite dėmesį kokia įranga yra naudojama, koks personalas dirba. Taip pat labai svarbus dalykas – atsiliepimai. Juos nesunkiai galite gauti iš pažįstamų žmonių, o jei nėra ko paklausti, Jums padės internetas ir google atsiliepimų sistema, kurią rasite Google Maps Reviews.

Patarimas nesirinkti pačių pigiausių servisų, tačiau taip pat neverta rinktis pačių brangiausių, nes galite smarkiai permokėti. Gyvenime kaip ir visur reikalingas balansas. Įsivertinkite ir tai, jog paslaugos turi būti atliekamos laiku ir kokybiškai, priešingu atveju galite prarasti dalį klientų ir patirti nuostolį. Ne veltui yra posakis – skūpus moka du kartus.