Kur rasti SEO straipsnių talpinimą?

SEO specialistų paslaugos nėra pigios, todėl kai kurie verslininkai nusprendžia rūpintis SEO procesais savarankiškai. Jeigu konkurencija nedidelė, toks sprendimas gali sutaupyti daug pinigų – juk rašytojų ir talpinimo paslaugos kur kas pigesnės, nei prašo SEO specialistai. SEO specialisto pagalbos jums vis tiek turbūt reikės – juk reikės iš pradžių sutvarkyti vidinį SEO. Tačiau tai atlikus, galite drąsiai pradėti rūpintis išoriniu optimizavimu, jeigu pasirinktos nišos konkurencija nedidelė, pagalbos jums tikrai neprireiks.

Jeigu SEO rūpintis neteko anksčiau, tuomet greičiausiai kyla daugybė klausimų. Pagrindinis – kur rasti išorinius šaltinius? Apie forumus, skelbimų portalus galite pamiršti – iš jų naudos mažai. Tokie išoriniai šaltiniai neteikia naudos, nes jų nuorodos dažniausiai yra no-follow. Tai reiškia, jog google robotukai neseks šių nuorodų ir jos naudos jums neduos. Specialistai straipsnius talpina arba SEO kataloguose, arba portaluose. Abu turi ir privalumų, ir trūkumų. SEO katalogai yra skirti būtent straipsnių su nuorodomis talpinimui, todėl jų lankomumas neretai mažas, o išeinančių nuorodų daug. Tačiau domeno reitingas neretai būna aukštas ir kaina labai maža. Todėl SEO katalogai turbūt yra optimaliausias pasirinkimas išoriniai optimizacijai. Portalai neretai turi irgi aukštą domeno reitingą, turi didesnį lankomumą, kai kurie mažiau išeinančių nuorodų, tačiau turi vieną didelį trūkumą – kaina. Deja, bet portale nepatalpinsite straipsnio už mažą kainą. SEO agentūros gali gauti nedidelę nuolaidą, tačiau vienetiniams užsakymams taikomos brangesnės kainos. Jeigu ieškote, kur patalpinti straipsnį, turbūt geriausia rinktis SEO katalogus – jie ne tik nebrangūs, bet ir teikia daug naudos. Jeigu niša nekonkurencinga, SEO katalogai tikrai padės pasiekti norimą poziciją.

Kiek kainuoja SEO straipsnių talpinimas?

SEO straipsnių talpinimas kataloguose gali kainuoti labai skirtingai – kaina priklauso nuo domeno reitingo bei kitų niuansų. Pavyzdžiui, jeigu portalas nišinis, tuomet greičiausiai mokėti reikės brangiau. Svarbiausia – derėtis. SEO katalogų savininkai neretai yra linkę siūlyti nuolaidas didesniems užsakymams. Jeigu žinote, kad užsakysite daugiau, informuokite iš karto, galbūt pavyks gauti nedidelę nuolaidą ir sutaupyti.