Kvepalų klasifikacija. Kokie galimi aromatai?

Renkantis kvepalus reikia įvertinti nemažai aspektų. Tačiau juos apgalvojus galite įsigyti aromatus, kurie Jums tinka – net jų neuosčius. Kadangi šiuo metu daugelis žmonių kvepalus perka internetu – tai padeda ne tik sutaupyti daug laiko, tačiau ir pamatyti akcijas.

Aptarsime, kokia yra galima kvepalų klasifikacija. Tai turėtų padėti Jums paprasčiau atsifiltruoti aromatus. O geros kokybės kvepalus galite įsigyti AmourD’evil prekybos vietoje, kuri siūlo labai daug įvairių variantų kiekvieno ir kiekvienos poreikiams.

  • Gėlių aromatai

Gėlėmis kvepiantys aromatai dažniausiai siejami su moteriškumu. Ne veltui dažnai galima pamatyti kvepalus moterims, kuriuose yra komponuojamos gėlės ir kur kas rečiau tokius aromatus vyrams. Pastariesiems dažniausiai siūlomi medienos kvapo aromatai. Žinoma, tai nėra taisyklė ir šiuo metu rinkoje pateiktos galimybės yra labai plačios. Svarbiausia uostyti tai, kas Jums kelia geras emocijas.

  • Rytietiški kvapai

Jeigu mėgstate ryškius kvapus, kurie svaigina ne tik Jus, tačiau taip pat ir bus gerai juntami aplinkiniams – tokiu atveju siūlome rinktis rytietiškus aromatus. Jie dažniausiai siejami su Indijos kultūra, tad yra išraiškingi, galbūt net kiek ekstravagantiški.

  • Medienos kvapas

Kaip jau minėjome, šis aromatas dažniausiai patinka vyrams. Tačiau tinka ir moterims. Svarbiausia yra įsigyti tokius kvepalus, kurie Jums kelia geras emocijas. Dažniausiai kvepalai yra klasifikuojami pagal tai – kokiai lyčiai jie yra skirti. Mes siūlome per daug nesureikšminti. Tai tik marketingo triukas. Vyrams ir moterims – jie pirmiausia turi patikti Jums.

  • Citrusiniai

Citrusiniai dažniausiai siejami su gaivumu. Šio aromato kvepalai rekomenduojami vasaros metu. Tinka ir vyrams, ir moterims.

  • Saldūs aromatai

Galiausiai, dažniausiai skirti moterims, tačiau tinka kiekvienam žmogui, kuris nori kvepėti saldžiai. Šiuo metu tokių aromatų gausa labai stebina, tad esame tikri, kad rasite Jums tinkamą variantą.

Kvepalai moterims – AmourD’evil prekybos vietoje yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad rasite tuos, kurie Jums maloniausiai kvepia. Tiesa, rinktis reikia ne tik pagal specifikacijas, tačiau ir pagal kitas smulkmenas, kaip natos, kaina, lytiškumas ir panašiai. O radus savo kvapą – mėgautis juo, nes kiekviena diena yra to verta.