Lietuviai – nebe tokie konservatyvūs sekso klausimais

Nors lietuviai labai dažnai yra vadinami konservatyvia tauta, tačiau išties tai yra tik veidas, kurį paneigti galima atsidūrus uždarame rate. Paprasčiausiai tautiečiai tikrai labai mielai mėgaujasi seksu ir misionieriaus poza – toli gražu ne vienintelė, kurią išbando.

Sekso žaisliukų pirkimas

Pirmiausia išaugusius lietuvių poreikius išbandyti kuo daugiau neįprastų pozų – atskleidė išaugusių erotinių prekybos vietų pasiūlą. Daugelis jų yra internete, tad anonimiškumas tarsi atvėrė Pandoros skrynią. Lietuviai vis drąsiau pradėjo pirkti tokius sekso žaisliukus, kuriuos įsigyti gyvai galbūt buvo tabu. Tokie yra, pavyzdžiui, analiniai žaisliukai, kuriuos galite įsigyti čia: https://prezervatyvai.net/analiniai-zaislai, įvairūs masturbatoriai bei daugelis kitų, kurie tinkami tiek sekso paįvairinimui, tiek naujų potyrių paieškoms.

Norisi vis naujų potyrių

Žinoma, prie platesnio ir aktyvesnio seksualinio gyvenimo daug prisidėjo suvokimas, kad nebereikia visą gyvenimą likti su tuo pačiu partneriu, jeigu seksualiniai nesate suderinami. Džiugu, kad visuomenės normos keičiasi ir atveria galimybes kiekvienam ieškoti žmogaus, kuris dera ne tik buityje, tačiau ir lovos žaidimuose.

Homoseksualumo įtaka

Ne ką mažiau prie seksualinio laisvumo prisideda ir homoseksualai, kurie lygiai taip pat garsiai ir daug kalba apie savo lytines patirtis. Tai padeda ne tik šiai seksualinei pakraipai, tačiau ir kitoms – ne tik išbandyti naujus dalykus, tačiau ir apie tai kalbėti. Tai yra ne ką mažiau svarbu, nes keičia visuomenės standartus.