Lietuviškos sodybos nuoma atostogoms

Vėl užplūdus karščio bangai nusprendėte išeiti atostogų, bet nežinote kur galėtumėte taupiai pailsėti? Jums nėra būtina vykti į kažkokį užsienio kurortą, nes dabar ir Lietuvoje galima kuo puikiausiai atsipalaiduoti tam tikrose vietovėse. Šiuo atveju, siūlytume pasinaudoti sodybos nuoma. Visoje Lietuvoje dabar yra didžiulis sodybų pasirinkimas, tačiau aišku – poilsiui turite rinktis kiek nestandartinius variantus. Matote, sodybos šventėms bei poilsiui yra skirtingos. Tuo labiau, kad šventinių sodybų dabar išsinuomoti ko gero ir negalėtumėte. Galvojate kodėl? – dabar yra šventinis įkarštis t.y. vestuvių sezonas, per kurį sodybos yra išnuomojamos iš anksto net ir kitam metų sezonui. Poilsiui sodybos turėtumėte ieškoti pagal visai kitus standartus.

Jeigu norite pailsėti kažkokioje atokioje vietoje, jums reikia rinktis sodybą ne pagal šventinį pobūdį, o būtent pagal poilsį. Tai reiškia, kad turite ieškoti sodybos, kuri būtų pritaikyta tik poilsiui. Jeigu ji bus pritaikytas ir šventėms, maža tikimybė, kad šiuo metu jums pavyks ją išsinuomoti. Neišsinuomosite dėl minėtos priežasties – dabar yra vestuvių bumas. Poilsiui sodybą jūs nuomotis galite atsižvelgę į daugelį kriterijų, bet internete dauguma vietų jūs galite rasti naudodami paieškos sistemos specifinius raktažodžius.

Jums reikia paieškos sistemose vesti specialius terminus, kurie grąžintų reikiamus rezultatus su tinkamomis sodybomis. Pavyzdžiui, jeigu per paieškos sistemas rašytumėte „namelio nuoma“ ar „sodybos nuoma poilsiui“, didesnė tikimybė, kad jūs gausite tas sodybas, kuriose galėsite pasimėgauti ramybe – jos nebus dar išnuomotos (galbūt). Tokios sodybos yra labiau naudojamos atostogoms t.y. turistams, jose nebūna įrengtų šventinių vietų. Dažniausiai tokiose sodybose jūs galite rasti ir pirtis bei tvenkinius.

Tarkime, kaimo turizmo sodyba prie Arino ežero siūlo tokias paslaugas:
  • Pirtis;
  • Kubilas;
  • Valtys;
  • Irklentės;
  • Vandens dviračiai.

Kitas variantas yra toks, jog galite nuomotis sodybą ten, kur svečiai yra priimami visą laiką. Tai reiškia, kad didesnės sodybos veikia ištisus metus ir jos svečius priima suteikdami jiems atskirus apgyvendinamuosius numerius. Tokios sodybos dažniausiai yra labai didelis, sudarytos iš kelių pastatų. Kiekviename iš jų yra apgyvendinami atskiri žmonės ar šeimos, todėl čia vieni nebūsite. Nepaisant tokio menko niuanso, tokiose vietos tikrai galite atostogauti – rasite visas norimas pramogas.