Mechaniniai vandens filtrai – būtinybė jūsų namams 

Be vandens negyventų jokia gyvybė, o žmogus, kurio kūnas yra sudarytas iš vandens, savo išgeriamu kiekiu ir vandens kokybe turėtų rūpintis labiausiai, nes nuo to priklauso visų organų veikla, mūsų atmintis, mūsų energija ir mūsų sveikata bendrai. Vandens kokybei skirti dėmesio turėtume lygiai tiek pat, kiek ir skiriame vandens kiekybei. 

Dėl intensyvių ūkinių veiklų tiek miestų vamzdynais tekančiu, tiek gyvenviečių gręžinio vanduo turi daug priemaišų, nuosėdų, purvo, smėlio, kurie patenka tiesiai į mūsų geriamą vandenį. Tokias nuosėdas galima jau pamatyti tiesiog savo stiklinėje ar vonioje, kai prausiamės. Tačiau šiandien, kai turime vandens kokybės rūpesčių, turime ir jų sprendimo būdų, kurie yra ir ilgalaikiai, ir patikimi, ir sąlyginai nebrangūs. Sąlyginai, turima mintyje, kad esant nešvariam vandeniui sugesti gali ne tik jūsų sveikata, bet ir jūsų buitiniai prietaisai, kurie turi vandens padavimą: šaldytuvai, skalbimo mašinos, indapovės, geriamo vandens aparatai ir kita. Suskaičiavus, kiek kainuoja tokių prietaisų taisymas arba keitimas į naujus, mechaninių vandens filtrų kaina net keletą kartų yra mažesnė. 

Kokią funkciją atlieka mechaniniai vandens filtrai? 

Vanduo turi du valymo etapus: pirminį ir antrinį. Pirminio valymo metu iš vandens yra pašalinamos jau minėtos nuosėdos ir apnašos. Antrinį vandens valymą atlieka cheminiai vandens filtrai, kurie jau parenkami tik po atlikto vandens tyrimo ir jo rezultatus, o tai gali būti pavyzdžiui kalcio ir magnio pertekliaus, kuris sukelia vandens kietumą ir kalkių nuosėdas šalinimui skirti vandens minkštinimo filtrai. Kita problema – per didelis geležies kiekis vandenyje, sukeliantis nemalonų vandens kvapą, rūdis vandenyje bei nemalonų skonį ir vandens drumstumą. 

Mechaninis vandens filtras yra privalomas siekiant pašalinti smėlio, rūdžių nuosėdas ir taip siekiant apsaugoti tolimesnių prietaisų veikimą. 

Šie filtrai yra kompaktiški ir praktiški, pritaikomi skirtingo dydžio patalpoje, parenkami pagal dalelių dydį, sietelio tankis gali skirtis, bet tai turi jums pritaikyti specialistai, įmonės, kurios specializuojasi būtent vandens gerinimo procesuose ir turi ilgametę patirtį. 

Ilgaamžė investicija

Prieš kelis dešimtmečius kone kiekvienuose namuose turėjome kasetinius vandens filtrus, kurie atlikdavo panašią vandens valymo funkciją. Skirtumas nuo mechaninių vandens filtrų yra tas, kad nepakeitus kasetinio filtro, vandenyje ima rastis bakterijos, kurios dar labiau teršia jūsų vandenį ir atsiranda didelė tikimybė įvairiems susirgimams. Tuo tarpu mechaninių vandens filtrų keisti nereikia, nebent sietelis yra nekokybiškas, todėl prieš pirkdami būtinai įsitikinkite, kad šie filtrai yra sertifikuoti, testuoti gamintojo ir jis prisiima visišką atsakomybę už jo kokybę bei esant techniniams nesklandumams tiekėjas galėtų pakeisti į naują. 

Įsigykite vandens kokybės gerinimo sprendimus ir mėgaukitės švariu bei saugiu vandeniu.