Miegamojo lovos: ar jos aukštis yra svarbus?

Dažniausiai renkantis miegamojo lovas dėmesys yra kreipiamas į jos dizainą, spalvas ir kitus panašius dalykus. Bet į lovos aukštį retai kada atkreipiame dėmesį. Tačiau, iš tiesų, tai turėtų būti gana svarbus aspektas ją renkantis. Kodėl taip yra, atsakysime šiame straipsnyje.

Komfortas

Miegamojo lovos aukštis gali daug ką lemti komfortiškumui. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai išsigalvojimai, bet iš tiesų aukštis lemia labai daug. Ypač tiems, kas paniškai bijo aukščio ir net nedidelis pakylimas gali sukelti tikrai neigiamas emocijas. Tikriausiai daugeliui sunku įsivaizduoti, kaip taip yra įmanoma, tačiau tai ir sunku įsivaizduoti, kai ir nemažame aukštyje jaučiatės komfortiškai. Tad tie, kurie bijo aukščio, turėtų miegamojo lovas rinktis tikrai ne aukštas, kad net ir gulimas į lovą ir kojų atplėšimas nuo žemės nekeltų daug streso. Tiems, kurie nejaučia jokios aukščio baimės optimaliausias lovos aukštis būtų toks, kad kai atsisėdus ant jos, klubai ir keliai būtų tame pačiame aukštyje (kojos turėtų būti nuleistos ir padėtos ant žemės). Taip pritaikius lovos aukštį galėsite patogiai atsigulti ir išlipti iš jos. Tad jei renkatės lovą, visada pamėginkite ne vien tik atsigulti ir apžiūrėti jos išvaizdą, bet vertėtų ir atsisėsti, taip patikrinant ar jos aukštis yra tinkamas jums.

Dizainas

Tikriausiai kiekvienas nori gyventi tokiose namuose, kuriuose būtų sukurtas jam malonus namų stilius ar dizainas. Atrodo, kad lovos aukštis tam jokios įtakos neturi, tačiau taip manyti yra klaidinga. Miegamojo lovos aukštis gali pakeisti ar pabrėžti vieną ar kitą bandomą sukurti interjerą. Todėl rinkdamiesi lovą apsvarstykite, ar pasirinktas jos aukštis derės prie namų aplinkos. Be to, labai svarbu paminėti ir tai, kad ant jos svarbu pritaikyti apklotą, kuris dengs ją, kai lova bus paklota. Jį rinkitės tik tada, kai turėsite visą komplektą, tai yra lovą ir čiužinį. Pagal susidariusį aukštį galėsite žinoti tinkamus matmenis, pagal kuriuos bus galima jį pasiūti ir jis bus nei per ilgas, nei per trumpas ir puikiai derės prie lovos aukščio.

Vietos taupymas

Aukštos miegamojo lovos gali sutaupyti nemažai vietos. Tad jei miegamajame pasirinkote aukštą lovą su daiktų dėže, tai automatiškai tokios dėžės bus gilesnės ir jose tilps nemažai daiktų. Todėl ten bus galima laikyti rečiau naudojamus daiktus, o ir spintose vietos taps daugiau. Renkantis miegamojo lovas vaikų kambaryje, kad sutaupyti vietos galima rinktis ir dviaukštes lovas, kurios kambario erdvę leis praplėsti ir vietoj dviejų lovų atskirose vietose, bus galima turėti tik vieną, bet aukštą.