Mitai ir tiesos apie vestuvinius žiedus

Renkantis vestuvinius žiedus, o vėliau jai apsimainius, neretai girdime įvairių mitų bei keistų išgalvojimų apie juos bei auksą. Taigi, kas yra tiesa, o kas – iš piršto laužta?

MITAI IR TIESOS

  1. Žiedai iš baltojo aukso yra pagaminti ne iš aukso, o iš sidabro. MELAS. 

Baltasis auksas yra tas pats auksas, tik apdirbtas skirtingais būdais. Norint išgauti baltąjį auksą, anksčiau grynas geltonas auksas buvo maišomas su nikeliu ar paladžiu, dabar populiariau geltonojo aukso dirbinius padengti rodžiu.

  1. Papuošalai iš raudonojo aukso yra ilgaamžiškesni. NETIESA. 

Nei raudonasis, nei baltasis, nei kitos spalvos auksas neturi didelių skirtumų šiuo klausimu. O įdėti priedai neturi jokios įtakos nei kainai, nei nešiojimui.

  1. Žiedų padengimas rodžiu apsaugo nuo braižymosi, gražiau spindi ir atrodo. TIESA. 

Tačiau kas kelerius metus bet kokiu atveju turite savo žiedus padengti rodžiu iš naujo, t. y. juos atnaujinti, tuomet jie visuomet atrodys puikiai.

  1. Geriau žiedas su mažesniu deimantu nei prastesnės kokybės. TIESA. 

Tokie juvelyriniai dirbiniai dėvimi kiekvieną dieną, visą likusį gyvenimą, todėl svarbu kokybė. Juk skūpus moka du kartus!

  1. Rankų darbo gaminiai, tokie kaip vestuviniai žiedai, turintys brangakmenį, idealiu atveju turi deimantą. TIESA.

Deimantai yra patys tvirčiausi akmenys, todėl jie nesuskils ir nesusibraižys. Todėl ilgai išliks dailūs ant žiedų.

  1. Vestuvinio žiedo negalima duoti matuotis draugėms, jo nusiimti ar blogas ženklas yra jį pamesti… PRIETARAS ir nepagrįstas MITAS.
  2. Pirkti žiedus iš juvelyro yra pigiau nei juvelyrinių dirbinių parduotuvėje. NETIESA. 

Autoriniai individualūs darbai visuomet kainuoja ženkliai brangiau nei masinės gamybos žiedai parduotuvėse. Turėkite tą omeny. Jei norite unikalaus gaminio, teks susimokėti daugiau.