Naudinga informacija, kuri padės vasarines padangas išsaugoti kaip įmanoma ilgiau

Nusipirkus brangesnį daiktą, visada norime jį sveiką išsaugoti kaip įmanoma ilgiau, todėl imamės įvairių gudrybių, kurios leis visa tai padaryti. Jeigu kalbėsime apie automobilio vasarines padangas, tikriausiai daugelis galvoja, kad jų išsaugoti ilgesnį laiką nėra galimybės, tad praktiškai net nesistengia. O gaila, nes tikrai yra būdu, kaip tai padaryti. Tad šiame straipsnyje ir norime papasakoti apie tai.

Balkonas ir rūsys

Daugelis žmonių turi šias patalpas, tad labai dažnai jas panaudoja saugoti vasarines padangas. Tačiau taip padaroma viena iš esminių klaidų, kas vėliau tokias padangas leidžia sudėvėti žymiai greičiau. Norint jas išlaikyti kaip įmanoma saugiau, patalpa turėtų būti sausa, pakankamai vėsi, kad jos neapšviestų tiesioginiai saulės spinduliai, būtų labai gerai, jeigu nebūtų skersvėjų ir temperatūra nešokinėtų per daug. Nes būtent tokie faktoriai ir gali pakenkti gumai, todėl su jomis išvažinėsite ne vieną, o du sezonus. Aišku, daug kas priklauso ir nuo kokybiškumo. Tik pasirinkus tinkamas padangas galėsite tikėtis, kad su jomis važinėti bus ne tik saugiau, bet ir važinėjimo laikotarpis bus kur kas ilgesnis.

Rekomenduojame: Rataibatai.lt padangos internetu

Kelios paslaptys, kurios padės su tomis pačiomis padangomis važiuoti ir kitą sezoną

Nereikėtų galvoti, kad keičiant vasarines padangas, jas reikia tik numontuoti ir viskas, darbas su jomis yra baigtas. Dar svarbu atlikti kelis papildomus darbus, kurie padės išsaugoti geresnį jų stovį ir drąsiai su jomis galėsite važiuoti dar vieną sezoną. Tad vasarines padangos bus prižiūrėtos jeigu jas numontavus švariai nuvalysite, kad nebeliktų purvo, druskų ir panašiai. Taip pat reikėtų kruopščiai apžiūrėti, ar nėra kokių pažeidimų, jeigu pamatėte ir jie yra sutvarkomi, tai reikėtų daryti iš karto ir nelaukti kito sezono. Taip pat reikia nepamiršti ir dar vieno labai svarbaus dalyko, tai protektoriaus gylio. Jį taip pat labai svarbu įsivertinti.

Tinkamas laikymas

Kai kas negalės patikėti šiuo faktu, tačiau net ir padangų laikymas gali duoti didelę reikšmę jų tolimesnei kokybei. Labai didelė dalis vasarines ar kitas padangas numontavus jas guldo ir deda viena ant kitos, nes taip yra taupoma vieta. Tačiau toks laikymas yra pats kenksmingiausias. Geriausias būdas jas laikyti yra stačiai, sustačius vieną šalia kitos, bet geriausia paliekant nedidelius tarpus, kad nesiliestų viena į kitą.