Nauji butai Vilniuje – pirkimas įvertinus poreikius, galimybes ir likvidumą

Nauji butai Vilniuje – pirkimas įvertinus poreikius, galimybes ir likvidumą

Mūsų šalies sostinėje nuolat statomi ir dar greičiau parduodami nauji butai Vilniuje. Čia kuriasi šeimos, atvyksta gyventi senjorai arčiau vaikų bei anūkų, keliasi darbo perspektyvų ieškantys asmenys, didelis srautas studentų kiekvieno rudenio pradžioje, taip pat užsieniečiai ir kitos galimos situacijos, kas vilioja burtis didžiausiame Lietuvos mieste. Naujų butų pardavėjai kiekvienais metais džiaugiasi nemažėjančia būsto paklausa. Gerai, kad statytojai bei vystytojai nesnaudžia ir tikrai yra didelės galimybės, iš ko rinktis ieškant būsto Vilniuje. Jeigu atsidarysite parduodamų butų skelbimus – jų pasiūlos rasite kiekviename miesto rajone ar net už jo ribų. Pradėjus nekilnojamo turto paiešką pasirodo, kad išsirinkti tinkamą variantą nėra taip lengva. Verčiau susipažinkite su informacija, kaip išsirinkti gerą ir poreikius atitinkantį būstą, kad vėliau nereikėtų gailėtis. Atrodo, nauji butai Neries krantinėje Vilniuje atitinka kaip tik tokius reikalavimus.

Poreikiai

Visų pirma apsispręskite, kokio buto norite, t.y. realiai įvertinkite savo poreikius bei galimybes įsigyti butą sostinėje. Nauji butai Vilniuje gali būti pačios įvairiausios kvadratūros, su balkonais ar be jų, su dušo kabina ar vonia, turintys slaptą sandėliuką arba ne ir pan. Kiekvieno mūsų buto poreikiai yra labai individualūs, todėl prieš renkantis reikia gerai įvertinti savo gyvenimo būdą, kasdienes šeimos tradicijas, pomėgius ir poreikius. Visa tai galite detaliai susirašyti, kad vėliau būtų lengviau išsirinkti daugiausiai kriterijų atitinkantį būsto variantą.

Galimybės

Jūs, kaip nekilnojamo turto pirkėjas, turite tiksliai žinoti ir tiksliai įsivardyti, kiek esate pasiryžęs mokėti už norimą būstą. Tą pasiekti gali tekti atlikti nedidelius namų darbus, kad išsiaiškintumėte rinkoje vyraujančias kainas bei įvertintumėte banko siūlomas sąlygas paskolos gavimui. Taip pat nepamirškite ir fakto, kiek teks mokėti pabrangus palūkanoms, ar pavyks išsimokėti paskolą.

Likvidumas

Prieš pasirašydami pirkimo sutartį įvertinkite buto paklausą ateityje. Tikrai neužtenka pasakyti, kad vis tiek būstą parduosite ar tikrai išnuomosite. Su tuo nesutikti būtų sunku, bet apmąstykite, ir įsivertinkite, ar rinkoje šiuo metu yra daug analogiškų butų, ar pasiūla jų mažesnė. Perspektyvą įvertinti gali pagelbėti ir plėtojamo daugiabučio sprendimų unikalumas bei naudojamų medžiagų kokybiškumas, kas kuriasi aplink ir pan.