Nesudėtingos, bet įdomios dovanų idėjos tėvams

Artėjant didesnei ar mažesnei tėvų šventei, visada norime juos nustebinti. Kai kurie galvoja, kad tėvams reikalingos tik didelės ir brangios dovanos, tačiau realybė yra visai kitokia, jiems svarbiausia yra dėmesys, susitikimai, pokalbiai, bet nebrangios dovanos, tad norint pasveikinti, tikriausiai vienas iš svarbiausių kriterijų yra buvimas kartu, o dovanas galima sugalvoti simbolines, kurios kiekvieną dieną primins šią šventę. Todėl šiame straipsnyje ir parinkome kelias paprastas ir nesudėtingas idėjas, kurios leis ne tik parodyti dėmesį savo mylimiems žmonėms, bet ir kartu juos nustebinti paprastomis idėjomis.

Praktiškos, unikalios ir asmeninės dovanos

Tikriausiai kiekvienam yra jau šiek tiek nusibodusios tokios dovanos, kurias galima įsigyti tiesiog įprastuose prekybos centruose. Net ir paprastas arbatos ar kavos puodelis nebus toks įdomus, koks galėtų. Todėl dovanos tėvams turėtų būti unikalios ir praktiškos, kad ne vien tik galėtume jas pasidėti į lentyną. Tad kelios dovanų idėjos gali būti šios:

  • Kojinės. Tikriausiai neatrastume nei vieno žmogaus, kuriam nėra reikalingos kojinės. Tad toks daiktas yra tikrai praktiškas, todėl jos negulės stalčiuje be jokios paskirties. Bet, kad jos nebūtų eilinės, jas galima užsakyti tokias, kurios būtų unikalios ir būtų susiejamos su tėvų pomėgiais, užsiėmimais arba tiesiog vardinės.
  • Nors kai kam tai gali atrodyti eilinė dovana, tačiau taip nėra. Jeigu jis bus padarytas asmeniškai, kavą ar arbatą bus gerti žymiai skaniau. Tad tokios dovanos idėjos tikrai nereikia nuvertinti, jeigu ji padaryta galvojant apie tą žmogų.
  • Pagalvė. Kai kam gali atrodyti, kad ir tokia dovana nėra praktiška, tačiau jeigu vienas iš tėvų mėgsta žiūrėti televizorių, tad tokia dovana gali būti naudinga. Į ją galima pasiremti, pasidėti galvą ir panašiai. Norint, kad pagalvė būtų įdomesnė irgi galima ją padaryti neįprastą, su įvairias įdomesniais užrašais.

Dovanos derinamos prie šventės

Pasirinkti dovaną gali būti paprasčiau atsižvelgiant į tai, kokia šventė bus švenčiama. Jeigu artėja vieno iš tėvų gimtadienis ir norisi nustebinti, galite rinktis vardinius marškinėlius ar kojines. Jeigu artėja bendra tėvų šventę, tai galite dovanoti panašius puodelius, kad kiekvieną rytą kavą galėtų gerti kartu. Pavyzdžių galima sugalvoti tikrai įvairių, bet tikriausiai vienas svarbiausių kriterijų yra tas, kad ji būtų padovanota nuoširdžiai.

Kur atrasti neįprastas dovanas?

Tikriausiai aišku viena, kad tokių dovanų tikrai neatrasite įprastuose prekybos centruose. Įdomesnes dovanas galima užsisakyti internetu, ten galėsite daryti įvairius užsakymus arba pasisemti idėjų, ką galite sugalvoti ir panašiai.