Netikėčiausių skonių picos

Kai kalbama apie picą , daugeliui iš mūsų automatiškai asocijuojasi su klasikiniais  noriu picos ingredientais, tokiais kaip pomidorų padažas, sūris ir peperoni. Tačiau picų pasaulyje keisti ir netikėti skoniai tampa nauja norma. Šiame straipsnyje keliausime po pasaulio skonius, išsiskiriančius neįprastais ir netikėtais picų ingredientais. Aprašysime keletą netikėčiausių skonių picų, kurios gali pakeisti jūsų požiūrį į šį tradicinį itališką patiekalą.

Avokadų ir bananų pica: švelnus saldumas

Keistas, bet nuostabus derinys – avokadai ir bananai. Šios picos pagrindą sudaro švelniai kepta avokadų tešla, o ant jos išsidėsto bananų griežinėliai. Viršuje – šiek tiek medaus ir minkštos mocarelos. Tai saldus ir švelnus skonis, kuris stebina savo unikalumu.

Ananasų ir kimchi pica: sūru, rūgštu ir saldu

Ši pica jungia saldžius ananasus su korejiečių kimchi – aštriu, sūriu ir rūgštu marinuotu kopūstu. Sūrumas ir rūgštumas susijungia su saldžiais ananasų skoniais, suteikdami unikalų skonio iššūkį.

Šokoladinė pica su avižine tešla

Pabaikite savo valgį išskirtiniu desertu – avižinės tešlos šokoladine pica. Šis saldus skonis derina šokoladinį padažą su avižine tešla ir ant viršaus įvairiais desertiniais kamuoliukais. Tai puikus pavyzdys, kaip picą galima paversti netradiciniu desertu.

Kario pica su mangais ir kumpiu: egzotinis Rytų skonis

Įkvėpta rytų virtuvės, ši pica jungia karį, mangus ir kumpį. Aštrus kario prieskonis derinamas su saldžiais ir rūgščiais mangais, o šis sambūris papildomas kumpio švelniu skoniu. Tai tikras skonio kelionės į Rytus atradimas.

Karamelizuotų svogūnų ir obuolių pica

Vienas iš netikėčiausių, bet nuostabių derinių yra karamelizuoti svogūnai ir obuoliai ant picos. Šis saldus-sūrus junginys sukrečia skonį, suteikdamas picai neįprastą, bet harmoningą skonį.

Pica su mangais ir jalapeno pipirais

Jei norite, išbandyti tropinius skonius ant savo picos, pabandykite mangų ir jalapeno pipirų derinį. Saldus mangų skonis subalansuotas aštriu jalapeno smūgiu, suteikdamas malonų skonių kontrastą.

Šviežių ananasų, šokolado ir čili pica

Ši neįprasta pica jungia šviežius ananasus su šokoladu ir subtiliu čili pipiru. Ši picos kombinacija sukuria netikėtą saldumo ir aštrumo derinį, nustebindama net gurmano skonį.

Daugiau informacijos apie noriu picos tinklalapyje: WWW. FOKUSPICA.LT