Nuo ko priklauso ekskavatorinio krautuvo nuomos kaina?

Nuo ko priklauso ekskavatorinio krautuvo nuomos kaina?

Ekskavatoriniai krautuvai yra vienetinė įranga, galinti atlikti įvairias užduotis, todėl statybų versle juos būtina turėti. Tačiau mažesnėms įmonėms ir tiems, kurie tik pradeda dirbti, ekskavatoriaus nuoma gali duoti didesnę investicijų grąžą, kol naujos darbo vietos nepateks į visiško jo įsigijimo išlaidas. Tai kelia klausimą: kiek kainuoja ekskavatoriaus nuoma laikinam naudojimui?

Kiek kainuoja valandai išsinuomoti ekskavatorių?

Ekskavatoriaus nuoma be operatoriaus / vairuotojo paprastai kainuos 30–60 eurų. Jei norite samdyti profesionalų operatorių, kuris valdytų įrangą, turėsite sumokėti daug daugiau.

Veiksniai, turintys įtakos ekskavatoriaus nuomos kainai

Ne visų nuomojamų ekskavatorių kainos yra vienodos. Kai kurie elementai turi didžiulę įtaką jūsų nuomos strategijai.

Visada reikalaujama iš anksto sumokėti užstatą už įrangą, jei būtų padaryta didelė žala, nors vėliau šiuos pinigus susigrąžinsite.

Nuomos mokesčiai operatoriams: galite pasirinkti savo operatorių arba išsinuomoti jį iš nuomos teikėjo. Tačiau kas valdo ekskavatorių, turi gerai išmanyti jo veikimą. Jei neturite patirties su ekskavatoriaus operatoriais, paprastai geriausia pasirinkti „ekskavatoriaus nuoma su operatoriumi“.

Kai kurios paslaugos apskaičiuojant nuomos kainą atsižvelgia į transportavimo išlaidas. Dažnu atvėju yra numatomas spindulys, iki kurio transportavimo išlaios neskaičiuojamos. Už vietinio spindulio ribų, kilometro kaina yra didesnė. Kita vertus, kitos firmos ima mokestį už transportavimą atskirai.

Priklausomai nuo jūsų pasirinktų priedų, ekskavatorius gali atlikti įvairias užduotis. Tarp siūlomų įrankių yra gręžtuvas tvoros stulpų skylėms gręžti, betono laužymo grąžtas, tankinimo ratas ir sniego valytuvas. Visa tai prisideda prie pradinės nuomos kainos. Taip pat galite pasirinkti skirtingus priekinio ir galinio kaušo pločius, o tai turi įtakos ekskavatoriaus nuomos kainai.

Draudimas: paprastai turite apdrausti mašiną kaip dalį nuomos sutarties, kad padengtumėte bet kokią žalą. Atleidimas nuo žalos paprastai sudaro nuo 10% iki 15% visų išlaidų.

Tikimasi, kad ekskavatoriai bus nešvarūs, nes jie dirba purvinose ar dulkėtose vietose. Nors ribotas nešvarumų kiekis yra neišvengiamas, tiekėjai tikisi, kad jų įranga bus grąžinta tokios pat būklės, kokia buvo gauta.