Paplūdimio teniso treniruotės – tik vasarą?

Vasara yra puikus metų laikus, kurio metu galime daugiau laiko skirti savo laisvalaikiui, pailsėti ar pradėti užsiimti nauja veikla. Vasaros sezono metu, daug lengviau užsiimti aktyviomis veiklomis, oras dažnai džiugina, o ir vakaro metu būna ilgiau šviesu. Neretai, žmogus išsikelia ir tikslą, pradėti sportuoti dažniau. Taip yra todėl, nes vasarą, šį tikslą įgyvendinti gali būti daug paprasčiau. Viena iš priežasčių yra ta, kad kai kuriuo sportu galima užsiimti tik tam tikrą sezoną. Pavyzdžiui, jau daugelio žmonių pamėgta sporto šaka: paplūdimio teniso treniruotės. Galima pamanyti, kad paplūdimio tenisą galima žaisti tik ant smėlio po atviru dangumi. Ar tai yra tiesa? Būtent apie tai, papasakosime šiame straipsnyje.

Tinka ir vasarą, ir žiemą

Paplūdimio teniso treniruotės gali vykti ištisus metus. Taip, tai tikrai yra tiesa. Vasaros sezono metu, šia veikla galite užsiimti gryname ore, o žiemos metų laikų –  specialiai tam įrengtose salėse. Šį sportą galima atrasti ne viename mieste – kadangi jis yra gana paklausus ir su laiku tik populiarėja. Paplūdimio tenisas gryname ore – ko gero daugumai žmonių yra suprantams ir ne kartą matytas žaidimas. Tam įrengiama speciali vieta, kurioje supilamas smėlis, todėl galėsite jaustis kaip tikrame paplūdimyje. Paplūdimio teniso treniruotės žiemos metu atrodo šiek tiek kitaip, atvykus į specialią salę galėsite pasijusti tarsi žaistumėte paplūdimyje, nes jame taip pat bus smėlio. Tad praktiškai skirtumas žaidžiant vasarą ir žiemą yra minimalus.

Ar vasaros metu galima eiti žaisti paplūdimio teniso į salę?

Tokį sportą daugelis įsivaizduoja tik lauke, todėl kartais net nesusimąstome, kad net ir vasaros laikotarpiu galima kuo puikiausiai žaisti salėje. Tikrai ne visur galima atrasti specialių aikštelių ir paplūdimių, todėl speciali salė gali būti puikus variantas. Vasarą išsigelbėjimas gali būti ir tada, kai tiesiog gryname ore visos vietos yra užimtos, todėl galite drąsiai kreiptis į tokias vietas, nes jos dirba ištisus metus. Pliusas yra ir toks, kad vasaros laikotarpiu salėje bus mažesnis žmonių kiekis, tad ir pats žaidimas bus ramesnis, aplinkiniai jūsų neblaškys.

Paplūdimio teniso treniruotės – brangus užsiėmimas?

Paplūdimio teniso treniruotės gali kainuoti labai įvairiai, jeigu norite treniruotis su treneriu, tai jos bus brangesnės, nei kad tokiu sportu užsiimant patiems. Tad kiekvienas turi nuspręsti, kokio lygio treniruočių nori. Be to, reikia nepamiršti ir to, kad norint lankyti treniruotes reikės investuoti, pasirūpinti ir  inventoriumi.