Pasiruošimas vestuvių fotosesijai

Vestuvės – šventė kuri reikalauja ypatingo pasiruošimo

Tik vedę žmonės supras, kiek streso ir nerimo sukelia vestuvių planavimas. Vietos ir datos pasirinkimas, svečių sąrašas, vieta, dekoracijos, vedėjas, maistas gėrimai ir vestuvių fotografas. Tad šiandien norime plačiau pakalbėti apie fotografo paieškas ir kaip pasiruošti vestuvių fotosesijai. Tikimės, jog patarimai bus naudingi.

Fotografo paieškos – nuo ko pradėti?

  1. Nusistatyti fotografo paslaugoms skirtą biudžetą. Galite pastebėti, jog kainos yra labai skirtingos. Jos priklauso nuo vestuvių fotografo žinomumo, užimtumo, datos bei valandų kiekio. Tarp pradedančiųjų fotografų yra itin dideli kainos skirtumai, kurie siekia net iki dešimties kartų. Tačiau atitinkamai skiriasi ir kokybė. Nerekomenduojame rinktis pigiausio specialisto, tačiau neverta ir permokėti už vardą. Yra pakankamai gerai fotografuojančių specialistų už prieinamą kainą.
  2. Rasti sau patinkantį fotografą. Tai yra viena sunkesnių užduočių, tačiau ji palengvėja kuomet žinote savo biudžetą ir koks stilius Jums labiau patinka. Vieni fotografai mėgsta daryti nuotraukas gamtoje, kitiems labiau patinka senamiestis ir įvairi architektūra. Kaip kiekvienas žmogus turi savo stiliaus rašyseną ir kalbėseną, taip pat kiekvienas fotografas turi savo metodiką. Paprasčiausias būdas išsirinkti specialistą peržiūrėti portfolio ir pasižymėti patinkančius.
  3. Kuomet jau turite išsirinkę keletą variantų, patariame pasitikslinti ar jie tomis dienomis laisvi. Jei atsakymas yra teigiamas, rekomenduojame video skambutį arba susitikimą. Taip įsitikinsite, ar vieni kitiems tinkate, ar jaučiatės patogiai pokalbio metu. Priešingu atveju prieš objektyvą bus sunku atsipalaiduoti.
  4. Iš anksto kartu susiplanuokite fotosesijos vietą ir laiką. Tokiu būdu jausitės užtikrinti, ir kartu su fotografu aptarti planą, kiek vienam ar kitam objektui skirti laiko ir pan.

Patarimai, jog nuotraukos būtų gražesnės

  • Užsisakykite bandomąją fotosesiją. Taip sumažinsite baimę prieš objektyvą ir priprasite prie fotografo.
  • Nors trumpam apsilankykite soliariume, jog nebūtumete išbalę. Vestuvių fotografas šią bėdą gali pašalinti programinės įrangos pagalba, tačiau atminkite, jog su Jumis kartu norės pasidaryti asmenukę ir svečiai iš savo telefonų.
  • Improvizuokite ir atsipalaiduokite. Atminkite, jog negražius kadrus sutvarkys arba pašalins fotografas, tai yra Jūsų šventė ir jauskitės laisvai.

Vestuvių fotografų užsakymų sezonas prasideda rudenį, o vasaros sezonas trumpas, jį sudaro viso 12 savaitgalių, į kuriuos sutilpti turi visi norintys. Užsakydami paslaugas anksčiau turėsite didesnį fotografų pasirinkimą, ir patrauklesnę kainą. Tad nedelskite ir sėkmės! Rekomenduojame fototakas.lt specialistus.