Patarimai, kaip išrinkti tobulą dovaną jam 2023

Tai universalus galvosūkis: ką padovanoti žmogui, kuris, atrodo, turi viską arba neišreiškia jokio ypatingo noro? Nuo pat vaikystės akivaizdus skirtumas tarp berniukų ir mergaičių dovanų galimybių. Pasivaikščiokite po bet kurią žaislų parduotuvę ir pastebėsite disbalansą. Tačiau kodėl taip yra?

Vyro psichikos supratimas

Viena iš priežasčių gali būti ta, kad tradiciškai vyrai mažiau kalba apie savo norus. Visuomenė tikisi, kad vyrai turėtų būti stoiški ir santūrūs, todėl jie gali mažiau reikšti savo norus. Pavyzdžiui, vyras gali slapta trokšti pliušinio chalato arba aukščiausios kokybės priežiūros priemonių rinkinio, bet nesiryžta to išsakyti, bijodamas pasmerkimo.

Savarankiškai apsiperkantis pirkėjas

Dar vienas aspektas, į kurį reikia atsižvelgti, yra tai, kad vyrai, kitaip nei jų kolegės moterys, dažnai perka tai, ko nori ir kada nori. Jei tam tikras daiktas atitinka jų pomėgį ar aistrą, jie greičiausiai jį nupirks iš karto, todėl dovanų teikėjai pateks į keblią padėtį. Be to, vyrai yra linkę būti lojalūs prekės ženklams. Jei jie rado jiems patinkantį prekės ženklą, jie jo laikosi ir dažnai perka riboto asortimento gaminius, todėl unikalios dovanos paieškos užduotis tampa dar sudėtingesnė.

Patirtis, o ne materialios dovanos

Tačiau dar ne visos viltys prarastos. Svarbiausia dėmesį perkelti nuo materialių daiktų prie nepamirštamos patirties. Kodėl vietoj dar vieno kaklaraiščio ar piniginės nepadovanojus patirties, kuri paliks neišdildomą įspūdį? Jei jį žavi dangus, puiki dovana gali būti skrydis oro balionu. Jaudinančių pojūčių ieškotojui kelionė ilgiausia Europoje lynu su užtrauktukais gali būti jaudinanti staigmena. Jei jis mėgsta humorą, įsivaizduokite, kiek juoko sukeltų vandens zorbingas nuo kalno. O meistriškumą vertinančiam vyrui kardo gamybos dirbtuvės galėtų būti dovana, kurią jis brangins visą gyvenimą. Jeigu domėtis skrydžiais oro balionu išbandykite Dangausmetro skrydžius – gera patirtis garantuota! Susisiekite adresu: V. Maciulevičiaus g. 24, 04308 Vilnius, Tel: (8-698) 09090 ar el.paštu  info@dangausmetro.lt.

Dovanų teikimo esmė

Dovanų teikimo esmė – ne kaina ar prekės ženklas. Tai – dėkingumo, meilės ir supratimo rodymas. Mąstydami kūrybiškai ir sutelkdami dėmesį į patirtį, galite užtikrinti, kad jūsų dovana bus įsimintina ir brangi. Taigi, šį šventinį sezoną išeikite iš įprastų dovanų teikimo rėmų ir išrinkite dovaną, kuri atitiktų jo asmenybę ir aistras. Juk svarbiausia yra mintis ir pastangos.

Personalizavimas

Šiandieniniame pasaulyje, kuriame masinė gamyba yra norma, asmeninės dovanos išsiskiria iš kitų. Jos išreiškia rūpestingumą ir parodo, kad įdėjote papildomų pastangų, kad dovana būtų unikali jos gavėjui. Nesvarbu, ar tai būtų odinė piniginė su monograma, pagal užsakymą pagamintas papuošalas, ar net knyga su ranka rašytu užrašu viduje, personalizuotos dovanos turi žavesio, kurį sunku atkartoti. Jos ne tik primena ypatingą progą, bet ir ryšį, kuris sieja dovanotoją ir gavėją.

Dovanos, kurios laikui bėgant auga

Kitas apgalvotas būdas dovanoti – rinktis daiktus, kurie laikui bėgant keičiasi arba auga, kaip ir jūsų bendras ryšys. Pavyzdžiui, dovanokite augalą. Tai ne tik gražus gyvenamosios erdvės papildymas, bet ir gyvas santykių puoselėjimo liudijimas. Kiekvieną kartą, kai jis jį laistys arba pastebės naują lapą, jis primins ypatingą akimirką ir jį padovanojusį asmenį. Panašiai ir prenumeratos paslaugos – knygų, gurmaniško maisto ar vyno – gali būti dovanos, kurios nenustoja džiuginti ir stebinti kas mėnesį.

Tvaraus dovanojimo skatinimas

Šiais laikais, kai tvarumas tampa vis svarbesnis, ekologiškos dovanos yra ir rūpestingos, ir atsakingos. Nuo daugkartinio naudojimo priežiūros priemonių iki tvarios mados – yra daugybė dovanų, kurios atitinka anglies pėdsako mažinimo etosą. Tokios dovanos ne tik patenkina gavėjo poreikius, bet ir atitinka jo vertybes, todėl tampa dar ypatingesnės. Be to, rinkdamiesi tvarias dovanas ne tik pradžiuginsite žmogų, bet ir prisidėsite prie teigiamo poveikio planetai. Tai abiem pusėms naudinga situacija!