Patarimai kaip palengvinti persikraustymą

Patarimai besiruošiant persikraustymui

Persikraustymas ne vienam žmogui yra tikras galvos skausmas, ypač tuomet, kada turite sukaupę daugiau daiktų. Šis darbas taip pat reikalauja kruopštumo ir specialaus pasiruošimo, siekiant išvengti daiktų sugadinimų ir šį darbą atlikti kuo greičiau. Tad šiandienos straipsnyje pasidalinsime asmenine patirtimi ir patarimais kaip pasiruošti perkraustymui, jog jis vyktų greitai ir sklandžiai. Taip pat papasakosime kas yra perkraustymo paslaugos Vilniuje.

Pagrindiniai dalykai, kuriuos žmonės pamiršta

  • Įsigykite daiktų pakavimo priemones. Geriausiai tam tinka tvirtos gofro kartono ar kitos tvirtos medžiagos dėžės. Jų pagalba pervežant daiktus išvengsite pažeidimų ar kitokios žalos.  Jei yra stiklinių daiktų, juos pažymėti Fragile ar kitais simboliais, jog būtų lengviau atskirti ir kraunant atkreiptumėte dėmesį. Vertėtų nepamiršti ir įsigyti ir lipnios juostos. Kai kuriems daiktams, kurie nėra tokie pažeidžiami kaip avalynė ar rūbai, galima pasirinkti naudoti tvirtus, didelės talpos maišus, kurių galite rasti kiekvienoje parduotuvėje.
  • Daiktus supakuoti kuo optimaliau, jog užimtų kuo mažiau vietos transporto priemonėje. Galite nustebti, kiek daug daiktų gali tilpti nedidelėse dėžėse ar maišuose.
  • Jei turite didesnių gabaritų daiktus kaip: sofos, lovos, buitinė technika – tuomet Jums reikalingas mikroautobusas ir papildomi žmonės pagalbai. Ypatingai sudėtingas yra pianinų pervežimas, tad jiems reikia skirti dar didesnį dėmesį. Tam reikia nemažai fizinės jėgos ir žinoti techniką, kaip tai atlikti.
  • Rekomenduojame atlikti perkraustymus darbo dienomis. Taip išvengiama automobilių spūsčių daugiabučių kiemuose, ar žmonių srauto kieme ar laiptinėse.

Nesilaikant šių patarimų, Jūsų perkraustymas gali tapti ilgas ir erzinantis. O ką jau kalbėti jei bus sugadinti brangūs daiktai.

Perkraustymo paslaugos Vilniuje – sprendimas į greitą ir lengvą perkraustymą

Suprantama, jog šiomis dienomis visi turime įtemptą dienotvarkę, bei savo darbus. Po kurių mažiausiai norime užsiimti daiktų pervežimu, pakavimu ir kitais klausimais ( pvz senų baldų, ar buitinės technikos išvežimas  utilizavimui). Iš mūsų patirties matome, jog perkraustymui dažniausiai reikia dviejų ir daugiau žmonių, jei norite, jog viskas vyktų sklandžiai ir lengvai. O derinti draugų bei pažįstamų pagalba – darbo dienosmis yra sudėtinga.

Užsisakykite perkraustymo paslaugas Vilniuje – ir Jumis bus pasirūpinta. Nereikės sukti galvos nei apie daiktų pakavimą, pervežimą ar transporto organizavimą. Šie specialistai taip pat gali padėti su pagalbiniais darbais kaip šiukšlių išvežimas, daiktų naikinimas ir visi kiti pagalbiniai darbai. Paslaugų kaina su dviem krovikais ir transportu kainuoja vos nuo 40 eurų. Jei Jums reikia daugiau informacijos – apsilankykite tinklapyje Persikraustau.lt