PLAUKŲ KONDICIONIERIAUS SVARBA IR JO POVEIKIS PLAUKAMS

Svarbiausia plaukų kondicionieriaus užduotis – užverti plauko žvynelius po plovimo šampūnu. Kadangi naudojant šampūną plauko žvyneliai yra atveriami, kad išvalytų plaukuose susikaupusius riebalus ir nešvarumus, kondicionieriaus dėka jie yra užveriami. Taip pat kondicionierius atlieka ir kitas papildomas funkcijas – maitina, drėkina, atkuria plauką. Todėl kondicionieriaus naudojimas yra būtinas kiekvieno galvos plovimo metu! 

Dažnai tenka susidurti su klausimu ar kondicionierius yra būtinas kai naudojama plaukų kaukė. Taip, jei naudojate Nudemoon plaukų kaukę – kondicionierius yra būtinas. Tačiau turėtumėte individualiai įsivertinti ar didesnis kaukės poveikis matomas kondicionierių naudojant prieš ar po kaukės. Tai individualus pasirinkimas. 

PLAUKŲ KONDICIONIERIAUS NAUDOJIMAS

Dažnu atveju, esant laiko stokai ar nežinojimui, kondicionierius laikomas per trumpai (t.y. tik užtepant ir iš karto nuskalaujant). Kad pilnai užsidarytų plauko žvyneliai ir kondicionierius tinkamai atliktų kitas funkcijas (drėkinimo, maitinimo, atkurimo) turite išlaikyti 2-5 minutes arba kaip nurodė gamintojas. 

Taip pat labai svarbus momentas, kad plaukų https://nudemoon.lt/collections/kondicionieriai turėtų būti naudojami ant išplautų ir rankšluosčiu nusausintų plaukų (ne varvančių), kadangi su pertekliniu vandens kiekiu kondicionierius nubėgs ir tinkamai neatliks savo funkcijos. 

Dar vienas svarbus aspektas – kondicionieriaus negalima tepti ant plaukų šaknų. Tai sukels greitesnį plaukų riebalavimasi ir prireiks dažnesnio galvos plovimo. Kondicionierius tepamas 5-10 cm nuo šaknų iki galiukų. Ši vieta būna labiausiai pažeista ir išsausėjusi, dėl drėgmės trūkumo dažnu atveju pučiasi, šakojasi plaukų galiukai. Taip pat labiausiai paveikiama plaukų dažymo metu. 

Nesvarbu, kad naudojate nuplaunamą kondicionierių, nepamirškite, kad po kiekvieno galvos plovimo privalomas ir paliekamas kondicionierius ar kita paliekama priemonė, kuri apsaugos Jūsų plaukus nuo karščio, saulės daromos žalos, glotnins Jūsų plauką neleidžiant jam pūstis ir apsaugos nuo plaukų vėlimosi bei palengvins iššukavimą!