Privatūs turai – vis labiau populiarėjantis keliavimo būdas

Baltijos šalys – Lietuva, Latvija ir Estija – yra unikalios šalys su turtinga istorija, kultūra ir gamtos grožiu. Privatus turas po Baltijos šalis yra puiki proga pažinti šias šalis iš arti ir pamatyti tai ką gali jos pasiūlyti. Taigi, kuo išskirtiniai yra privatūs turai po Baltijos šalis ir kodėl verta rinktis būtent tokį kelionės formatą?

Privačios kelionės atspindi jūsų poreikius

Privačios kelionės yra išskirtinės tuo, kad jos yra pritaikytos jūsų asmeniniams poreikiams ir pageidavimams ir suteikia asmeninę patirtį, kurios negalite gauti keliaudami grupėje. Palyginti su grupinėmis kelionėmis, kuriose turi būti laikomasi tam tikro maršruto ir tvarkaraščio, privačios kelionės suteikia daugiau laisvės ir galimybių pasirinkti, ką norite pamatyti ir pasirinkti sau tinkamą laiką.

Individualus požiūris

Privačių turų organizatoriai dažnai yra vietiniai gyventojai, kurie gerai pažįsta savo šalies kultūrą, istoriją, maisto kultūrą,, o tai yra vienas iš svarbiausių kriterijų renkantis tokio formato kelionę. Agentūros gali pasiūlyti individualią patirtį pagal skirtingus turistų poreikius, taip pat pasidalinti patarimais ar pasiūlymais, kaip išnaudoti kuo geriau savo laiką ir patirti daugiau.

Aplankymas ne tik populiariausių turistinių objektų

Privačios kelionės taip pat suteikia galimybę aplankyti ne tik populiarius turistinius objektus, bet ir mažiau žinomas vietas, kurios taip pat yra vertos dėmesio. Profesionalūs gidai gali pasiūlyti aplankyti vietoves, kurios turistams paprastai nepasiekiamos ir suteikti jums galimybę patirti tikruosius Baltijos šalių gyvenimo stilius.

„Private Baltic“ yra viena iš didžiausių ir patikimiausių kelionių agentūrų Baltijos šalyse, teikiančių tiek dienos turus, tiek kelių dienų ekskursijų pasiūlymus keliaujantiems po šias šalis. Šios agentūros profesionalių gidų komanda stengiasi padėti keliautojams, suteikdama visą reikalingą informaciją, patarimus ir visokeriopą palaikymą visos kelionės metu. Agentūros darbuotojai turi ilgametę patirtį ir yra pasirengę atsakyti į bet kokius klausimus bei padėti spręsti bet kokias problemas, kurios gali atsirasti kelionės metu.

„Private Baltics“ yra patikima ir profesionali kelionių agentūra, kuri organizuoja privačius turus po Lietuvą, Latviją, ir Estiją. Užsukę į privatebaltic.com svetainę, kurioje galėsite rezervuoti Jums labiausiai patikusį kelionės paketą.