Skrydžiai į Londoną: Ką galima pamatyti? Pateikiame 10 lankytinų objektų:

Šiame straipsnyje norime pasidalinti įdėjomis ir lankytinais objektais, ką turėtų aplankyti kiekvienas lietuvis Londone? Štai kelios geriausios vietos, kurias verta aplankyti:

Mūsų lankytinų objektų TOP 10

1. Big Ben – aukščiausias pasaulio laikrodis su bokštu. Bokštas pastatytas 1859 metais.

2. Westminster Abbey – įdomiausia bažnyčia Londone, kuri yra tokia sena, kad į ją galima patekti tik su ekskursija. Katedros viduje rasite daug istorinių asmenybių kapų.

3. Tower Bridge – vienas iš Londono simbolių. Tai didelis tiltas, per kurį teka upė Temza. Tiesa, tiltas nėra senovinis, pastatytas tik 1894 metais, tačiau vistiek pritrenkia savo grožiu.

4. Buckingham Palace – Didžioji Britanijos karališkoji rezidencija, kurioje gyvena ir dirba karalienė Elžbieta II. Rūmus galima aplankyti tik vasarą, kai karalienė išvyksta atostogų.

5. Mados muziejus – įdomus muziejus, kuriame eksponuojamos įvairios laikmečių mados. Tai vieta, kur gali susipažinti su istorija, o ne tik pamatyti senovinius drabužius.

6. Tower of London – seniausias Londone pastatytas bokštas. Tai buvo karaliaus rūmai, kapinės, kalėjimas. Dabar čia galima pamatyti įvairių laikmečių eksponatus.

7. National Gallery – viena iš didžiausių Britanijos dailės galerijų, kurioje yra daugybė įvairių stilių meno kūrinių. Galerijoje yra daugiau nei 23000 eksponatų

8. British Museum – vienas iš didžiausių muziejų pasaulyje, kuriame yra daugybė įvairių kultūrų eksponatų. Muziejuje galima susipažinti su istorija, archeologija, etnografija.

9. Hyde Park – didelis parkas Londone, kuriame gausu įvairių veiklų. Parko teritorijoje yra daugybė fontanų, paminklų, gražių gamtos kampelių.

10. London Eye – didelis apžvalgos ratas, kuris veikia kaip  lankytina vieta. Iš viršaus pamatysite visas Londono panoramas. Ratas pastatytas 1999 metais.

Kaip sutaupyti pinigų kelionės metu?

Kiekvienas nori sutaupyti kelionės metu, ir tai yra normalu. Čia pateikiami keletas patarimų, kaip taupyti pinigus Londone:

  • Pigūs skrydžiai į Londoną https://pigusskrydis.lt/lektuvu-bilietai/29-pigus-skrydziai-londona.html
  • Kelionės metu galima apsistoti nebrangiuose hosteliuose ir nakvynės namuose.
  • Jei norite aplankyti daug lankytinų vietų, geriausia įsigyti „London Pass“ bilietą. Taip apsilankymai bus pigesni ir nereikės permokėti.
  • Jei norite sutaupyti maistui, pirkite maistą prekybos centruose ir gaminkite jį patys.
  • Venkite brangių restoranų ir kavinių.
  • Taksi ar kitas paslaugų kainas sutarkite iš anksto.