Sodo nameliai – kokį dydį pasirinkti?

Sodo nameliai – kokį dydį pasirinkti?

Kai ateina laikas įsigyti  sodo namelį, dydis yra vienas iš svarbiausių sprendimų, kurį priimsite. Keista, bet atsakymas į „Kokio dydžio?“ arba „Koks mažas?“ nėra paprastas. Žinoma, turėsite atsižvelgti į savo nuosavybės dydį ir tai, kaip tikitės naudoti pastogę, tačiau net ir šie veiksniai turi kintamųjų. Tada yra kitų svarstymų, kurie jums gali nelengvai kilti. Nebijokite: šis vadovas padės sudėti dalis, kad gautumėte reikiamą kvadratinį metrą, kuris atitiktų jūsų poreikius. Tiesiog būtinai peržiūrėkite šiuos kelis aspektus prieš pirkdami sodo namelį.

Kaip naudosite pastogę. Tiek daug žmonių šiandien atranda, kad sodo nameliai gali tarnauti daugiau nei saugykla. Yra daug būdų, kaip mėgautis pastogėmis, jei tik ji pakankamai didelė, kad atitiktų jūsų paskirtį. Pavyzdžiui, jei tikitės įrengti dirbtuves, jūsų pastogėje reikės lentynų reikmenims ir elektrinių įrankių laikymo vietos, tačiau taip pat reikės pakankamai didelio suoliuko projektams surinkti ir pakankamai vietos patogiai judėti.  Atminkite, kad namelio dydis priklauso ne tik nuo ilgio ir pločio – turite pagalvoti ir apie aukštį, kad įsitikintumėte, jog joje tilps viskas. Dėl šios priežasties jūsų sodo namelio forma taip pat turi būti įtraukta į jūsų sprendimą.

Ką laikysite sodo namelyje? Tai pagrindinis aspektas padėsiantis pasirinkti tinkamą namelio dydį. Neabejotina, kad namelis kieme yra geriausias namų savininkų saugojimo sprendimas, todėl išsiaiškinkite, ką tiksliai tikitės ten laikyti. Jei jis bus skirtas dideliems daiktams, pavyzdžiui, motociklui ar keturračiui, jūsų pastogė turi būti bent dviejų metrų ilgio ir tokio pačio pločio dydžio. Tačiau smulkesni dalykai prisideda ir užima vietos. Daugelis žmonių neįvertina savo saugojimo poreikių, pamiršdami, kad, pavyzdžiui, norės ne sezono metu pasidėti sporto įrangą, vejos baldus ar šventines dekoracijas, kai jos nenaudojamos. Galbūt svajojate apie rūmų dydžio sodo namelį, pakankamai didelį, kad sutalpintumėte savo turtą, kad galėtumėte užsiimti kiekvieną kampelį. Puiku! Tiesiog įsitikinkite, kad jis tiks jūsų kieme. Paprastai tariant, labai svarbu pasirinkti tokius išmatavimus, kad jis tilptų jūsų nuosavame kieme.