Sofa ar minkštas kampas?

Renkantis minkštus baldus svetainei šis klausimas svarstomas labai dažnai. Jei ir jums dabar aktualus toks pasirinkimas, pateikiame kelis aspektus, kada geriau rinktis sofą, o kada minkštą kampą.

Minkštas kampas bus geresnis pasirinkimas, jeigu…

Jeigu turite erdvią svetainę, tai https://www.deinavosbaldai.lt/svetaines/minksti-baldai/minksti-kampai bus labai geras sprendimas, kadangi jie paprastai yra didesnių gabaritų, erdvūs, tad harmoningiau įsilieja į didelę patalpą.

Jei reikia patogios ir nemažos vietos miegojimui, o taip pat talpios dėžės patalynei ar kitiems daiktams laikyti, minkštas kampas irgi nenuvils.

Šio tipo baldas leis racionaliai išnaudoti kampinę kambario erdvę. Taip pat toks pasirinkimas pasiteisins, jei šeimoje yra daugiau narių – visi turės pakankamai vietos komfortiškam poilsiui.

Sofa bus geresnis pasirinkimas, jeigu…

Jeigu turite nedidelę svetainę, siekiant palikti daugiau vietos patogiam judėjimui, sofa bus geresnis variantas. Juo labiau kad galite rasti nemažai kompaktiškų, grakščių ir neužimančių daug vietos.

Taip pat sofa labai tiks ir tuo atveju, jeigu šeimoje nedaug asmenų, o jūs svetainėje norite įkurdinti daugiau kitokių baldų, pavyzdžiui, sekciją, komodą, galbūt rasti vietą knygų lentynai ar vitrinai. Tokiu atveju taupykite plotą minkštų baldų sąskaita.

Sofa tiks ir tada, jei mėgstate sofos ir fotelių derinius – idealus variantas kaimiško, Provanso, romantiško, farmhouse stiliaus erdvei.