Statinių ašių nužymėjimas – būtinas prieš objekto statybas

Statinių ašių nužymėjimas – būtinas prieš objekto statybas

Planuojate statytis namus, pavėsine, ūkinį pastatą, bet ką, kas reikalauja detalumo siekiant įvertinti charakteristikas? Tokiu atveju būtinai turi būti atliekamas ašių nužymėjimas. Galima drąsiai sakyti, kad tai yra pats pirmas darbas, kurį reikia atlikti po projekto parengimo. Ir kuriam reikia gerų savo sferos specialistų, kad būtų pasiektas maksimalus tikslumas.

Nesvarbu, kokia yra statinio paskirtis, tačiau labai svarbų darbą atlieka geodezininkai, kurie turi pamatuoti – ar reali situacija ant žemės yra tokia, kaip ir projekte. Taip garantuojama, kad iškart bus tinkamai atlikti statymo darbai, kurie iki mažiausių poreikių bus tikslūs ir tuo pačiu konkretūs.

Taip pat reikia nepamiršti, kad ašių nužymėjimas turi būti paliekamas savo sferos specialistams. Nors šiuo metu informacijos internete apie žymėjimo darbus yra tikrai daug, tačiau patys galite netiksliai išmatuoti. Matavimų paklaida yra mažesnė nei 1 cm.

Jeigu norite su specialistais atlikti ašių nužymėjimo darbus – pirmiausia reikia rasti tuos, kurių teikiamos paslaugos Jums labiausiai tinka. Pirmas žingsnis yra jiems pateikti žemės sklypo planą arba schemas. Tai yra būtina ypač tokiu atveju, kai yra planuojama statyti bet kokius naujus objektus.

Statant objektus yra labai svarbu detaliai laikytis projekto, kadangi tik tokiu atveju pavyks pasiekti maksimalų tikslumą, kuris leidžia mėgautis objektu – ilgai ir tuo pačiu išvengti klaidų, kurios, deja, dažniausiai matomos tik po statybų. Kai viskas iš pat pradžių atlikta tinkamai – tai ne tik pigiau, tačiau ir patogiau, galima sutaupyti daug laiko, kuris XXI amžiaus žmogui yra labai svarbus.

Kadangi šiuo metu yra daug specialistų, kurie teikia tokio tipo paslaugas – siūlome kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Nors svarbi ir kaina, tačiau tai neturėtų būti esminis rodiklis renkantis komandą. Būtinai detaliai įsiskaitykite į teikiamų paslaugų sutartis ir tuo pačiu žiūrėkite, kad jos būtų teikiamos legaliai. Visa tai veda link labai tikslių matavimų, kurie garantuoja, jog tai bus pats pirmas, esminis bei tinkamai atliktas žingsnis svajonių namo link.