Suknelės moterims: kaip jas pasirinkti būnant svečiu vestuvėse?

Suknelės turbūt yra pats moteriškiausias rūbas, kuriuo galima apsivilkti bet kokioje situacijoje. Rinktis sukneles laisvalaikiui ar tokias, su kuriomis eisite į darbą yra gan paprasta. Nereikia ieškoti didelių įmantrybių, ar tokių, kurios per daug išsiskirs iš kitų. Tačiau kalbant apie vestuves, kuomet esate pakviestas kaip svečias, tikėtina, kad teks pasukti galvą, renkantis šį apdarą. Tad šiame straipsnyje plačiau papasakosime, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis suknelę vestuvėms

Baltą spalvą reikėtų palikti nuotakai

Netikėtai atradote baltos spalvos suknelę, kuri puikiai tiktų vestuvėms, tačiau pagalvokite, kaip jausis pati nuotaka, kai pamatys jus su šios spalvos apdaru. Reikėtų bent jau šią dieną vengti tokios spalvos. Aišku, galite rinktis sukneles, kurios yra šviesios, bet baltą spalvą verčiau aplenkti. Kadangi baltų atspalvių yra labai įvairių, tad tokių suknelių irgi venkite.

Atsižvelkite į rengiamų vestuvių tipą

Jeigu gavote kvietimą ir jame nenurodyta, koks maždaug stilius ar tipas vyraus vestuvėse, nebijokite ir paklauskite nuotakos. Tai jums padės lengviau apsispręsti, kokio tipo suknelę pasirinkti. Jeigu šventė bus oficiali, elegantiška, iškilminga – galite rinktis prabangias ilgas sukneles, kurios tikrai padarys įspūdį. Jeigu šventė yra neįpareigojanti, o tik suplanuota pavakarieniauti restorane ir skirstytis namo, tuomet reikėtų rinktis ne tokią įpareigojančią ir trumpesnę suknelę, kurią galėsite panaudoti ir kitoms progoms.

Patogumas

Jei žinote, kad šventė nusimato labai audringa, nes susirinks labai šauni kompanija, vestuvėse bus daug veiklos ir šokių, tuomet verčiau nesirinkti suknelės, kuri yra be rankovių ar petnešėlių. Tokia atvirais pečiais suknelė gal ir atrodys gražiai, bet vakarui įpusėjant galite jaustis nepatogiai, ją visada reikės tvarkytis, stebėti, kad ji visada išliktų tvarkinga. Na, o jei jau tokią suknelę pasirinkote, visada galite turėti antrą variantą, kurį galėsite persirengti antroje vestuvių pusėje.

Švarko tipo suknelės

Tokios tipo suknelės moterims yra labai populiarios. Tad visada pasvarstykite apie šį variantą. Jos tinka beveik kiekvienos figūros tipui, todėl su ja atrodysite ir puošniai ir labai patogiai. Kadangi jų rūšių yra pačių įvairiausių, tai ir rinktis galite pagal save. Be to, galite rinktis ir iš pačių įvairiausių spalvų ir galite sudaryti puikų aprangos stilių kartu su savo antrąją puse. O jeigu norite rasti platų suknelių pasirinkimą, galite apsilankyti PATRICIJOS internetinėje parduotuvėje. Platus suknelių pasirinkimas leis rinktis iš pačių įvairiausių modelių. O puikus kokybės ir kainos santykis pradžiugins ne vieną moterį.