Sunkios antklodės – vienas iš įvairių ligų gydymo būdų

Dažnai jaučiant tam tikrus nestiprius organizmo sutrikimus, tokius kaip nemiga, stresas, įtampa griebiamės įvairių vaistų, net nepasitarę su gydytojais. Tačiau tokius negalavimus labai dažnais galima sumažinti arba išvis panaikinti natūraliais būdais. Vienas iš jų yra sunkios antklodės. Moksliškai įrodyta, kad jų nauda tikrai gali pagerinti žmogaus organizmą ir bent jau nutolinti arba panaikint tam tikras ligas.

Tinkamas pasirinkimas

Kad sunkios antklodės nauda būtų jaučiama maksimaliai, ją labai svarbu išsirinkti tinkamą, atsižvelgiant į savo kūno svorį. Jos gali svyruoti nuo 4-15 kg, tad tikrai kiekvienas gali rasti sau tinkamą. Anksčiau atlikti tyrimai parodė, kad optimaliausias  antklodės svoris turėtų būti 10 proc. jūsų kūno svorio. Tuomet ji teiks pačią didžiausią naudą. Bet aišku, yra išimčių. Jeigu išsirinkote antklodę pagal rekomenduojamus skaičius, bet su ja jaučiatės nepatogiai, nekomfortabiliai, jaučiate, kad ji yra jums per sunki ir tikrai neteikia jokio malonumo, tuomet visada galite pasikeisti ją į lengvesnę. Su ja turėtumėte jaustis patogiai, jei net per ilgesnį laikotarpį to nejaučiate, tuomet patartina ją keisti. Ir tas keitimas gali būti arba į lengvesnę arba į sunkesnę pusę, kiekvienam individualiai. Kadangi sunkios antklodės svyruoja nuo 4 kg, tad jas nesunkiai galite išrinkti ir vaikams. Taip palengvinsite jų miegą, jis taps kokybiškesnis ir jie prabus žymiai labiau pailsėję.

Pagrindinės naudos

Iki šios dienos ištirta, kad jos teikia ne vieną naudą:

  1. Mažina streso lygį organizme. Ja užsiklojus, kūnas šiek tiek tampa prispaustas, dėl to sulėtėja kvėpavimas, jis tampa tolygus, susinormalizuoja širdies ritmas. Stabilus širdies ritmas ir tolygus kvėpavimas padeda pašalinti nerimą ir stresą ir taip kūnas greičiau atsipalaiduoja.
  2. Pagerėja miego kokybė. Tokia antklodė vakarais padeda greičiau užmigti, naktimis rečiau prabudinėti, o tai leidžia žymiai kokybiškiau pailsėti, išsimiegoti ir atsibusti žvaliam ir kupinam jėgų pradedant naują dieną.
  3. Padeda organizme išsiskirti laimės hormonams. Apsiklojus šia antklode jausite  labai panašų jausmą tarsi apkabinimo. Apkabinimai leidžia greičiau atsipalaiduoti, nusiraminti.

Pagalba gydant ligas

Sunkios antklodės gali būti lyg prevencija norint sumažinti tam tikrų ligų simptomus. Jeigu savo šeimos arba draugų tarpe turite asmenų, kuriems pasireiškia autizmas, ši antklodė gali tapti puiki dovana, kurią galite įsigyti https://hancen.lt. Juk žinome, kad tokiems žmonėms ramybė yra labai svarbi, dažnai reikia jiems parodyti dėmesį, apsikabinti. Todėl tokios antklodės bet jau šiek tiek galės pagelbėti tokiose situacijose ir nuraminti žmogų, jeigu to prireiks. Taip pat jos tinkamos ir asmenims, kurie skundžiasi nerimo priepuoliais,  tiems kam sunku sutelkti  dėmesį ir panašių problemų turintiems žmonėms.