Svetainių kūrimas. Kodėl tai verta patikėti profesionalams?

Interneto svetainių kūrimas: iš ko tai susideda?

Kiekvienas verslas trokšta būti internete ir jog juos kuo daugiau ir geriau matytų klientai. Tai galima atlikti internetinės svetainės pagalba, kuri šiuo metu yra tarsi vizitinė kortelė arba Jūsų verslo atspindys internete. O pats svetainių kūrimas yra sudėtingas ir kompleksiškas dalykas, nors iš pradžių tai atrodo nieko ypatingo. Šiame straipsnyje norime pasidalinti patarimais kaip išsirinkti interneto svetainių kūrimo paslaugas teikiančią įmonę. Kokius namų darbus atlikti, jeigu norite ateityje išvengti bereikalingų klaidų ar kitų nesklandumų taisymo. Tad trumpai, apie viską nuo pradžių:

Svarbiausios ypatybės ir ką atlikti prieš svetainės kūrimą

  • Įsivertinkite biudžetą, kurį galite skirti savo svetainei sukurti. Svetainės kūrimo kaina dažnai priklauso nuo puslapio funkcionalumo kiekio, dizaino bei pačios svetainės apimties.Ar norite  tiesiog gražios, reprezentatyvios svetainės savo verslui, ar išskirtinio dizaino svetainės su eshop’u ir ir begalėmis funkcijų
  • Jei kalbame apie elektronines parduotuves (eshop), tuomet reikalinga žinoti koks planuojamas prekių kiekis, kategorijos, kokie reikalingi mokėjimo įskiepių palaikymai ir visa kita. Taip pat iš anksto patariama apgalvoti funkcijas, kurias norėsite pridėti ateityje.
  • Atkreipkite dėmesį į svetainės greitį ir jos prieinamumą mobiliesiems įrenginiams. Turbūt teko pastebėti, naršant internete telefonu, atsidarius kokį nors blog’ą (asmeninį puslapį), matomas sulietas, netvarkingas vaizdas, kurį nepatogu naviguoti. O jei puslapis veikia lėtai, tai jo gali ir neužkrauti, turint silpnesnį interneto ryšį.
  • Užsakant paslaugas turėti bent jau preliminarius pavyzdžius ir žinoti ko tikitės iš specialistų. Juk kuomet perkate automobilį, taip pat vertinate jo paskirtį, techninius parametrus ir kainą, tiesa?

Visada galvokime apie ateitį

Turėti viziją į priekį visuomet buvo protingas strateginis sprendimas. . Galbūt šiai dienai galvojate apie smulkią elektroninę parduotuvę su keliomis prekėmis, tačiau niekada ne galite žinoti kas bus ateityje.Galbūt verslas išsiplės tiek stipriai, kad reikės tūkstančio prekių, kurias integruoti galėtumėte patogiu įrankiu automatiškai. O galbūt norėsite svetainę optimizuoti Google paieškų sistemoms, ir taip sulaukti daugiau vartotojų, kurie ieško Jūsų internete?

Tokiu atveju rekomenduojame rinktis svetainių kūrimo profesionalus, ir atiduoti visus darbus atlikti tai pačiai įmonei. Taip galima gauti geresnę kainą, greitesnį problemų sprendimą, bei sklandesnį darbų organizavimo procesą.  O juos išsirinkti galima pagal tai su kokiais klientais jie dirba, koks yra pačių svetainių portfolio bei gyvai pažiūrėti jų sukurtus darbus.

Dažna žmonių klaida yra tai, jog yra galvojama tik kaip sutaupyti šiai dienai, tačiau pamirštama įvertinti tai, jog sukūrus svetainę mėgėjiškai, anksčiau ar vėliau ją reikės perdaryti ir kurti naujai. Taip išleidžiamos didesnės sumos pinigų. Svetainių kūrimas yra kur kas sudėtingesnis procesas nei Jums atrodo.