Užsiauginkime daržovių patys šiltnamyje

Baugina daržovių kainos parduotuvėse?

Šiomis dienomis, matome kaip sparčiai kyla produktų kainos, o vieni iš sparčiausiai brangstančių produktų kaip bebūtų  yra daržovės. Tai yra natūralus procesas, kuomet subrango visa energetika ( elektra bei dujos), kylantis darbo užmokestis ir kita.

Tačiau jei gyvenate nuosavuose namuose, arba turite sodą ar kitą vietą – galite įsigyti šiltnamį ir daržoves užsiauginti patys. Tam reikės įsigyti šiltnamį, kuris kainuoja mažiau nei 400 eurų ( neskaitant papildomų priedų, pasirinktinai). Ir vertėtų nepamiršti, jog ši investicija leis Jums mėgautis šviežiu daržoviu derliumi ne vienerius metus! Kai kuriems žmonėms tai yra didelis malonumas, kitiems finansinė nauda, kuri suderinta su sveiku gyvenimo būdu. Tad pasidalinsime asmenine šiltnamių priežiūros patirtimi ir tikimės, jog tai suteiks Jums naudos.

Kodėl polikarbonatiniai šiltnamiai tokie populiarūs?

  • Patogumas. Didelis dabartinių polikarbonatinių šiltnamių pliusas, yra tai, jog jų nereikia dengti plevele sezonui atėjus, arba nudengti jam pasibaigus.  Taip pat šiems šiltnamiams galima  užsakyti priedus kaip: automatinis stoglangio atidarymas, pasiekus tam tikrą temperatūrą. Automatinio laistymo sistema, kuri pati apskaičiuoja optimalų vandens kiekį augalams.  Visi šie dalykai palengvina procesą, nereikia pastoviai būti namuose, jog prižiūrėti šiltnamį, uždaryti orlaides, ar laistyti.
  • Ilgas tarnavimo laikas. Gamintojo nustatytas garantinis laikotarpis yra 10 metų. Tiek negali atlaikyti jokie mediniai šiltnamiai, kurie dengiami plevele.Jų taip pat nepaveiks didelis sniego kiekis, ar vėjas, kadangi šiltnamiai padaryti iš daugiasluoksnio polikarbonato.
  • Atsiperkanti investicija. Kartą investavus į šiltnamį, bei jų priedus – daržoves auginti ilgą laiką. Nors garantinis laikotarpis šiems šiltnamiams nustatytas yra 10 metų, tai nereiškia, jog jie tiek ir stovės. Paprastai savo savybes danga gali išlaikyti apie 12-15 metų. Ar galite įsivaizduoti, kokį kiekį galite užauginti daržovių, iš tokios nedidelės investicijos?

Šiltnamiai internetu – geriausia kaina

Norint užsisakyti šiltnamį Jums nėra būtina važiuoti į kitą miestą, gaišti laiką jį atsiimant. Užsisakyti internetu yra paprasčiau ir patogiau. Taip pat galime pasilyginti skirtingas produktų kainas. Jei darote palyginimą, būtinai atkreipkite dėmesį į tokius dalykus kaip: prekės pristatymo kaina. Šiltnamio surinkimas, ar galima jį susirinkti pačiam, ar reikia mokėti papildomus pinigus meistrams. Taip pat ar reikalingi pamatai, juos statant.

Asmeniškai rekomenduojame siltnamiai.lt elektroninę parduotuvę ir ten dirbantį personalą. Jei kyla kokių nors papildomų klausimų, susisiekite asmeniškai su pardavimų atstovais.