Vaizdo kasečių perrašymas: mitai ir faktai

Jeigu šiuo metu Jus domina vaizdajuosčių perrašymas – džiugu, kad galima rasti labai daug specialistų, kurie siūlo tokias paslaugas. Svarbiausia juos yra rinktis atsakingai, kad rastumėte tuos, kurie labiausiai tinka.

Žinoma, vaizdo kasečių perrašymas yra apipintas mitais, kurie kartais gali trikdyti suprasti paslaugos kokybę ir profesionalumą. Aptarsime dažniausiai girdimus.

1.MITAS – TAI YRA BRANGI PASLAUGA.

Internete galima rasti kainas, kurios leis įvertinti, ar jos tenkina Jūsų poreikius, ar ne.  Apskritai kainos yra gana mažos, o galimybės, kurios gaunamos, leidžia mėgautis įrašais, kurie, atrodo, kad jau buvo dingę iš Jūsų atminties.

2.  MITAS – KASETĖ GALI BŪTI SUGADINTA.

Įrašymas .mp4 formatu suteiks galimybę žiūrėti tiesiai per TV suteikia galimybę Jums visada matyti tai, ką norite. Svarbiausia, kad darbas yra ne tik konkretus, tačiau ir tikrai saugus. Tai leis būti ramiu, kad po įrašymo Jūsų kasetė išliks geros kokybės, svarbiausia, kad ją ir toliau galėsite naudoti, tai yra žiūrėti per kasečių leistuvą.

3. MITAS – RIBOTAS FORMATŲ GAVIMAS.

Tikrai ne. Nors dažniausiai video formatams siūlomas mp3, tačiau galima tartis su specialistais, kad jie įrašytų tokį, kuris Jums labiausiai tinka. Viskas priklauso nuo įmonės, kuri teikia paslaugas, kadangi ji turi ne tik skirtingą įrangą, tačiau ir žinias, kurias bus galima panaudoti.

4. MITAS – GALIMAS TIK VIDEO PERRAŠYMAS.

Šiuo metu specialistai teikia ne tik video, tačiau taip pat ir garso įrašų perrašymo paslaugą. Esame tikri, kad ji Jums tikrai patiks, kadangi atveria galimybes kiekvienam džiaugtis tokio tipo paslaugomis, kurios jam labiausiai tinka.

5. MITAS – GALIMAS PERRAŠYMAS TIK IŠ KASETĖS.

Vėlgi, tikrai ne. Specialistai šiuo metu yra labai lankstūs ir net dažnai perrašo iš juostų, kurios yra labai senos. Net kino juostų. Galimybės – tikrai labai plačios.

Video kasečių perrašymas – greita, paprasta ir tuo pačiu profesionali paslauga, kuri tikrai leis Jums ilgam laikui įamžinti pačias gražiausias gyvenimo akimirkas. O kokia juosta, kasetė – Jums tokia artima širdžiai?

Išsami informacija: www.perrasymas.lt.