Verslininkas Mantvydas Narusevičius: pastangos statant tiltus į sėkmę Maltoje

Kuriantis vis didesniam kiekiui skirtingų tikslų, Mantvydas Narusevičius tampa įkvėpimo šaltiniu, jis išsiskiria ne tik savo verslo įgūdžiais, bet taip pat įsipareigojimu skatinti sėkmę Maltos bendruomenėje. Kaip įmonės WFDM Ltd įkūrėjas ir generalinis direktorius, M. Narusevičius ne tik formuoja darbuotojų paieškos sektorių, bet ir tvarko visuomenės spragas, statydamas darnesnę ateitį Maltai.

Idėjų kūrėjas iš Lietuvos

M. Narusevičiaus kelias glaudžiai susijęs su Malta, šalimi, kurią jis dabar vadina savo namais. Jo bendravimo ir bendradarbiavimo su darbuotojais pastangos skatina tvirtą ryšį su vietine bendruomene. „Aš esu vienas žmogus, verslą kuria žmonės. Be jų aš esu niekas,“ – teigia M. Narusevičius, pabrėždamas santykį, kurį jis pastebi tarp savo iniciatyvų ir gyvosios Maltos bendruomenės.

Galimybių kėlimas per darbuotojų paiešką

M. Narusevičiaus poveikio esmė – jo transformacinis požiūris į darbuotojų paiešką. WFDM Ltd, jo vadovaujama įmonė, tapo ne tik pagrindiniu įvaizdo kėlėju šioje srityje, bet taip pat didino įtaką vitinei visuomenei ir darbo rinkai. Ieškodama talentų su tinkama patirtimi bei įgūdžiais, M. Narusevičiaus įmonė prisideda prie Maltos ekonominės situacijos gyvybingumo ir leidžia žmonėms pasiekti savo didžiausią potencialą. M. Narusevičius supranta, kad tikroji sėkmė grindžiama žinių ir įgūdžių pagrindu. Su šiuo įsitikinimu jis yra iniciavęs švietimo ir įgūdžių plėtros iniciatyvas Maltoje. WFDM Ltd dalyvavimas stipendijų programose ir profesinio mokymo iniciatyvose pabrėžia M. Narusevičiaus įsipareigojimą įgalinti Maltos jaunimą, užtikrinant, kad jie būtų pasiruošę besikeičiantiems darbo rinkos poreikiams.

Integruotas požiūris į socialinę atsakomybę įmonėje

M. Narusevičiui verslo sėkmė nėra vien tik atskirai pasiektas tikslas, tai yra bendras siekis su bendruomene. WFDM Ltd socialinės atsakomybės iniciatyvos neapsiriboja tik darbu ir švietimu. Nuo aplinkai draugiškų pastangų iki bendruomenės sveikatos programų, Narusevičius taiko integralų požiūrį, užtikrindamas, kad jo įmonė teigiamai prisideda prie bendrosios Maltos gerovės. Verslininkas supranta, kad inovacijos yra pažangos gyvybinė jėga. Šiuo tikslu jis aktyviai skatina inovacijų kultūrą WFDM Ltd. Investuodamas į tyrimus ir plėtrą, priimdamas naujas technologijas ir skatindamas atviru požiūriu savo komandoje, M. Narusevičius užtikrina, kad jo įmonė išliktų pramonės tendencijų priekyje, atnešdama globalias geriausias praktikas į Maltą. Besikeičiančiame verslo pasaulyje M. Narusevičius pripažįsta iššūkius, su kuriais susiduria įmonės. Tačiau jo vadovavimą apibūdina atsparumas ir prisitaikymas. Siekiant tikslų gali iškilti netikėtų sunkumų ir imtis greitų sprendimų stresinėse situacijose, o tuomet itin praverčia komunikabili ir tvirta darbuotojų komanda.

Mantvydas Narusevičius žvelgia į ateitį, o jo vizija siekia toliau nei tik įmonės laimėjimus. Jis mato Maltą kaip klestintį inovacijų, talentų ir tvaraus augimo centrą. Jo įsipareigojimas kurti sėkmės istorijas, kviesti vietinius talentus įsijungti į pasaulinėmis galimybėmis pagrįstas veiklas ir skatinti bendradarbiavimo verslo ekosistemą jį pozicionuoja kaip lyderį, atsidavusį stumti Maltą link klestėjimo ir dinamiškos ateities.