Vertimo biuro siūlomos paslaugos

Vertimų paslaugos yra vienos iš populiariausių paslaugų visame pasaulyje. Visai nenuostabu, kad vertėjų reikėjo ir visuomet reikės. Mes negalime išmokti visų pasaulio kalbų, todėl mums tenka pasinaudoti vertėjų paslaugomis. Kartais prireikia vertėjų oficialių dokumentų vertimams, kuriuose reikia padėto vertėjo antspaudo. Rekomenduojama rinktis vertėjų biurus, jeigu norite gauti darbus atliekamus laiku ir už atitinkamas kainas. Atsižvelkite visuomet ar vertėjų biurai turi sertifikatus. Internete galima rasti įvairiausių vertėjų už labai mažas kainas, kurie neturi sertifikatų. Tačiau dauguma iš jų gali išversti tekstus prastai arba labai smarkiai vėluoti atlikti darbą, todėl vertinantiems laiką ir kokybę, tokie patarimai yra suteikiami.

Kokias paslaugas gali pasiūlyti Domus Lingua biuras?

Vertimas žodžiu – šioje srityje populiariausias vertimas yra nuoseklusis. Vertėjas nuosekliai susipažįsta su pateikiama informacija ir tuomet ją verčia, o po kelių sakinių yra daromos ilgesnės pauzės, kad klausytojas galėtų viską ir lengvai suprasti. Labai populiaru ir sinchroninis vertimas, kuomet yra verčiami tekstai renginiuose, seminaruose, konferencijose. Kiekvienas klientus vertinantis vertimų biuras pasitelkia du vertėjus, kurie keičiasi kas 15 arba 20 minučių.

Tekstų rašymas – labai populiari paslauga tarp internetinių parduotuvių savininkų arba reprezentacinių svetainių. Tekstai yra rašomi įvairiausiomis kalbomis ir pasitelkiamas psichologinis poveikis, kad pritrauktų kuo didesnį lankytojų skaičių ir žinoma naujų klientų.

Notarinis tvirtinimas – šioje srityje yra verčiami oficialūs dokumentai. Jūs galite turėti vertimą savo vairuotojo pažymėjimo, gimimo liudijimo, paso ir kitų panašių dokumentų. Notariniai tvirtinimai yra reikalingi ir tuomet, kai nepilnametis asmuo yra išleidžiamas į kitą šalį ir notaro tvirtinimas turi būti išverstas į užsienio kalbą su vertėjo antspaudu.

Dokumentų vertimas – labai dažnai yra verčiami teismo dokumentai. Tuose dokumentuose būna įvairiausi nutarimai, įsakymai, rezoliucijos, šaukimai, nuosprendžiai, pranešimai, pareiškimai, ieškiniai, atsiliepimai į ieškinius ir kiti svarbūs teisniai dokumentai.

Vertimas raštu – net nepagalvojame, kad tokie vertimai yra skirstomi į keliolika skirtingų tipų. Vieni iš populiariausių dalykinių sričių yra: reklaminiai, moksliniai, finansiniai, techniniai, teisiniai, medicininiai, asmeninės korespondencijos vertimai. Biuruose, kiekvienas vertėjas atlieka vertimus tik toms sritims, su kuriomis jis yra susidūręs ir turi supratimą. Tarkime teisinius vertimus atlieka tik tas vertėjas, kuris nusimano teisės srityje.