Viskas, ką turite žinoti apie palaikų pervežimą specialiu autotransportu

Viskas, ką turite žinoti apie palaikų pervežimą specialiu autotransportu

Šiuolaikinėje mobilioje visuomenėje visiškai neįprasta, kad kas nors miršta viename mieste ir perkeliamas į kitą laidoti ar kremuoti. Tiesą sakant, yra daug priežasčių, dėl kurių mirties vieta gali būti ne paskutinė poilsio vieta. Pavyzdžiui, mirtis gali ištikti asmeniui išvykus atostogų arba dirbant už miesto ribų. Velionis galbūt išėjo į pensiją ir persikėlė į kitą vietą, bet yra grąžinamas į savo gimtąjį miestą kaip galutinę poilsio vietą.

Standartinį karstą galima nusipirkti iš kai kurių laidotuvių organizatorių. Standartiniai karstai dažniausiai gaminami iš medžio drožlių plokštės su faneruotėmis ir kremavimo tikslais patvirtintomis detalėmis

Galite susikonstruoti savo karstą, kaip pageidaujamą medžiagą naudodami medžio drožlių plokštę. Juodųjų varžtų galima naudoti nedaug, o medinės petnešos suteiks tvirtumo, tačiau jų negalima dėti apatinėje pusėje. Karstus galima dekoruoti, bet dangos turi derėti su kremavimu. Negalima naudoti blizgių arba intensyvių dažų

Visas mirusiojo vardas ir pavardė turi būti užrašyti ant karsto ar kortelės pavidalu, arba nudažyti arba užrašyti ant dangčio ar šonų. Karste taip pat turi būti naudojamas sugeriantis audinys arba medvilninė vata, nes skystis gali nutekėti iš kūno. Didžiausias leistinas išorinio karsto dydis yra 2,08 metro ilgio, 84 centimetrų pločio ir 63 centimetrų aukščio.

Karstai laidojimui turi būti pagaminti iš greitai įrančių medžiagų, ant juodos spalvos turi būti nurodytas visas mirusiojo vardas.

Kūno transportavimas

Turėsite pasirūpinti, kad kūnas būtų gabenamas iš ligoninės ar lavoninės į poilsio vietą, o paskui į kapines arba krematoriumą. Norint tai padaryti, paprastai reikia universalaus automobilio ar furgono arba galite išsinuomoti transportą su vairuotoju iš laidojimo paslaugų įmonės.

Jei karstui gabenti naudojatės savo transporto priemone, turėtumėte pranešti vietos policijai ir nurodyti savo planuojamą maršrutą. Tada jie galės patarti dėl eismo saugumo ir (arba) apribojimų.

Jums taip pat reikės mažiausiai 4 žmonių, kurie galėtų nešti karstą į transporto priemonę ir iš jos ir į katafalką.

Daugiau apie palaikų pervežimą pasidomėkite vietinėse laidojimo paslaugų įmonėse.