VONIOS KAMBARIO BALDAI PRITAIKYTI MAŽOMS ERDVĖMS

Vien todėl, kad jūsų vonios kambaryje trūksta erdvės, dar nereiškia, kad negalėsite rasti tinkamų sprendimų. Lenkijosbaldai24.lt siūlo didelį vonios baldų asortimentą, kuris yra specialiai sukurtas naudoti mažuose vonios kambariuose, todėl jūs vis tiek galite sukurti stilingą išvaizdą nedarant jokių kompromisų.

Nedideli vonios kambario baldai puikiai tiks kompaktiškoms erdvėms. Jie yra plonesni nei standartiniai, kad padidintų erdvės jausmą, todėl puikiai tinka mažiems vonios kambariams ir rūbinėms.

Kitas būdas padidinti erdvės pojūtį yra sieninis, pakabinamas komplektas – taip išlaikomas didesnis grindų plotas ir sukuriama didesnio vonios kambario iliuzija. Virš kriauklės taip pat galite sumontuoti ploną vonios spintelę, kad svarbiausi daiktai būtų lengvai pasiekiami.

Kampinės spintelės ir kampiniai praustuvai puikiai tinka ir mažiems vonios kambariams. Tai padeda išnaudoti turimą nedidelį plotą. Taigi, kruopščiai planuodami ir gerai apgalvoję, galite lengvai įkomponuoti baldus į savo vonios kambarį.

VONIOS KAMBARIO BALDŲ GALIMYBĖS

Pirkdami baldus internetu, pamatysite, kad yra daugybė skirtingų vonios baldų tipų, tokių kaip kosmetiniai stalčiai, stalčiai, spintelės, sieniniai elementai ir veidrodinės spintelės. Kiekvienas įrenginio tipas yra įvairių stilių, tokių kaip modernus ir tradicinis, taip pat dydžių, kad tilptų bet kurioje erdvėje. Daugelis įrenginių tiekiami jau sumontuoti, kad sutaupytų laiko.

VONIOS KAMBARIO PAKABINAMOS SPINTELĖS

Vonios spintelės ir daiktadėžės puikiai tinka jūsų vonios kambariui suteikti papildomos vietos. Galimi įvairių stilių, dydžių ir apdailos, jie puikiai tinka atsarginiams rankšluosčiams ir tualeto reikmenims paslėpti. Rinkitės tokį variantą,, kad galėtumėte sukurti tvarkingą vonios kambarį.

Privalumai:

  • Prideda papildomos vietos jūsų vonios kambariui
  • Platus stilių ir dydžių pasirinkimas
  • Sukuria erdvumą

VONIOS KAMBARIO BALDŲ PILNI KOMPLEKTAI

Taip pat galite įsigyti vonios baldų komplektų, į kuriuos įeina kriauklė ir tualetas – jie idealiai tinka mažiems vonios kambariams, nes išnaudojama erdvė, kuri dažnai švaistoma tarp kriauklės ir tualeto.

Priklausomai nuo išplanavimo, tualetą galima pastatyti bet kurioje kriauklės pusėje arba įrengti atskirai kitoje vonios kambario vietoje. Baldų komplektus sudaro kriauklė, tualetas ir paslėpta cisterna. Lenkijos baldai siūlo puikų kainos ir kokybės santykį.