Kodėl svarbu gerti pakankamai vandens?

Daugelis gali sutikti, jog kartais sudėtinga užtikrinti, kad kasdien suvartotume pakankamai vandens. Laimei, yra paprastas sprendimas: gertuvė. Šis paprastas įrankis gali padėti sekti suvartojamo vandens kiekį ir užtikrinti, kad jūsų organizmas gautų reikiamą vandens kiekį, ir galėtų tinkamai funkcionuoti. Apžvelkime, kaip kasdien geriant pakankamai vandens galima pagerinti gyvenimą ir kaip gertuvė padeda pasiekti šį tikslą.

Kiek vandens turėtumėte išgerti?

Nacionalinės mokslų, inžinerijos ir medicinos akademijos duomenimis, rekomenduojama per parą suvartoti maždaug 3 litrus viso vandens (įskaitant maisto šaltinius) vyrams ir 2,2 litro moterims. Tai gali atrodyti daug, tačiau tinkamai planuojant ir sudarant veiksmingą gėrimo grafiką, daugumai žmonių tai yra pasiekiama.

Kodėl hidratacija tokia svarbi?

Vanduo yra būtinas gyvybei: jis perneša gyvybiškai svarbias maistines medžiagas į mūsų organizmą, reguliuoja kūno temperatūrą, padeda iš organizmo išplauti toksinus, padeda virškinti ir įsisavinti maistines medžiagas, apsaugo nuo vidurių užkietėjimo ir galvos skausmo, drėkina odos ląsteles, didina energijos lygį ir koncentraciją – sąrašą galima tęsti! Paprasčiau tariant, vanduo svarbusi optimaliam fiziniam darbingumui ir proto aiškumui.

Kaip gali padėti gertuvės?

Gertuvės – puikus būdas stebėti, kiek vandens suvartojate per dieną. Jis leidžia tiksliai išmatuoti, kiek vandens reikia jūsų organizmui, kad bet kuriuo metu neišgertumėte per mažai arba per daug.

Vizualus priminimas, kiek vandens liko inde, verčia mus nuolat žinoti savo suvartoto vandens kiekį, o tai skatina mus visą dieną laikytis užsibrėžto tikslo. Be to, turėdami gertuvę galime nešiotis šviežio geriamojo vandens, kad ir kur eitume, ir nepirkti plastikinių butelių kaskart išeidami iš namų – taip sumažiname savo asmeninį anglies dioksido pėdsaką ir padedame saugoti aplinką.

Kuo skiriasi plastmasinės ir metalinės gertuvės?

Renkantis tarp plastikinių ir metalinių gėrimų butelių, svarbu atsižvelgti į kiekvienos medžiagos poveikį aplinkai ir saugumą. Plastikiniuose vandens buteliukuose dažnai būna cheminių medžiagų, pavyzdžiui, BPA, kurios laikui bėgant gali išsiplauti į vandenį, o metaliniai buteliukai paprastai gaminami iš nerūdijančiojo plieno arba aliuminio, kuris yra ekologiškesnis.

Pirkite internetu

Internete galima rasti daugybę skirtingų butelių tipų; galite rasti net specializuotų dizainų, pavyzdžiui, vandens butelių su infuzoriumi arba dvigubomis sienelėmis izoliuotų butelių, kad gėrimai išliktų šalti arba karšti. Pirkdami internetu taip pat galite sutaupyti.