Kaip tinkamai pasirinkti skalbimo mašiną?

Tikriausiai jau nebegalime įsivaizduoti, kaip turi būti drabužiai skalbiami rankomis. Juk dabar visus nešvarius drabužius galima sumesti į skalbimo mašiną ir jau po kelių valandų galime mėgautis ne tik švariais, bet ir sausais drabužiais. Todėl tikrai niekas negalėtų ginčytis, kad skalbimo mašina, bet kokiu atveju, yra privaloma visuose namuose.

Dydis

Tikriausiai tai yra vienas svarbiausių rodiklių, į ką reikėtų atkreipti dėmesį. Jeigu gyvenate vienas, tikrai nereikia rinktis per daug didelės, nes ji tik užims vietos, o jos skalbti pustuštės tikrai nebus ekonomiška. Tokiu atveju, reikėtų rinktis vieną iš mažiausių variantų, nes taip ne tik sutaupysite, bet tai bus ir gana ekonomiškas variantas jums. Jeigu šeima yra didesnė, tada tikrai verta rinktis kaip įmanoma didesnę, nes vienu skalbimu galėsite išskalbti pakankamai daug rūbų, o tokiai šeimai toks variantas yra žymiai pigesnis, nei kad turėti nedidelę skalbimo mašiną ir ją įjungti per dieną reikėtų po kelis kartus.

Papildomos funkcijos

Verta žinoti ir tai, kad ištraukti drabužiai iš skalbimo mašinos gali būti sausi ir juos nėra būtina džiauti. Jeigu norite tokio varianto, tada jūsų dėmesį turėtų patraukti skalbimo masina su dziovykle. Pirmiausia ji tinkamai išplaus visus drabužius, o vėliau persijungs į kitą rėžimą ir pradės juos džiovinti. Toks variantas yra geras tada, kai neturite laiko laukti, kada jie išdžius, norite namuose taupyti vietą, kad jų nereikėtų džiauti.

Apsukų greitis

Jeigu skalbimo masinos norite įprastos, be džiovyklės, tada verta atkreipti dėmesį į apsukas. Būtent nuo jų priklauso, kaip drabužiai bus išgręžti. Kuo apsukos bus didesnės, tuo drabužiai bus sausesni ir džius kur kas greičiau. Aišku, nereikėtų suklysti ir kiekvieną kartą statyti pačias didžiausias apsukas, nes kai kuriems drabužiams gali tai pakenkti. Visada pasidomėkite, kaip tinkamai turi būti skalbiamos skirtingos medžiagos ir panašiai.

Kur ji bus statoma

Skalbimo mašinos gali būti laikomos skirtingose vietose. Dažniausiai pasitaikančios yra vonia arba virtuvė. Jeigu ji bus laikoma virtuvėje, dažnu atveju, kad ji taip neišsiskirtų iš aplinkos galima ją įmontuoti į spintelę, kad uždarius duris atrodytų, kad ten yra įprasta spintelė, o ne skalbimo mašina. Vientisas vaizdas bus žymiai gražesnis. Jeigu skalbimo mašina bus laikoma vonioje, tada paprastai ji perkama paprasta, nėra būtina jos slėpti spintelėse.