Kodėl verta pasinaudoti valymo po remonto paslauga?

Kodėl verta pasinaudoti valymo po remonto paslauga?

Statybos ar renovacijos darbų pabaiga yra svarbus etapas, tačiau tai dar ne paskutinis namų ar biuro etapas. Baigę statybos ar rekonstrukcijos darbus, namus ar biurą reikia išvalyti nuo nešvarumų, smulkių baltų dulkių, klijų, šiukšlių ir kt. Tai labai problemiškas, daug laiko reikalaujantis, profesionalios įrangos ir tam tikrų įgūdžių reikalaujantis klausimas. Juk daugelis statybinių medžiagų, kurių perteklius turi būti pašalintas, stipriai prasiskverbia, o valomas paviršius neturi būti pažeistas. Dėl to daug lengviau užsisakyti profesionalų valymą po remonto, nei tai padaryti patiems.

Valymas po statybos – tai ne tik dulkių valymas. Reikia žinoti, kaip tinkamai išmesti pavojingas medžiagas, kaip valyti ir poliruoti visiškai naujas grindis ir sienas bei spręsti saugos problemas, pvz., atsilaisvinusius laidus ar nesandarus. Pagalvokite apie valymą po statybos, kaip apie knygos korektūrą: tai gali būti paskutinis žingsnis, tačiau tai labai svarbu norint užtikrinti, kad galutinis produktas būtų būtent toks, koks jis turėtų būti.

Grubus valymo etapas

Grubus valymo etapas vyksta statybos darbų metu arba iškart po jų. Grubus valymas gali apimti faneros arba betono šveitimą, kad naujos grindys būtų tinkamai sumontuotos. Grubus valymo etapas daugiausia apims tinkamą šiukšlių, statybinių medžiagų likučių ir kitų didelių gabalų šalinimą. Tai taip pat apims lipdukų ir etikečių nuėmimą nuo durų, langų ir kitų daiktų, taip pat visos erdvės išsiurbimą.

Lengvas valymo etapas

Lengvo valymo fazė yra imliausias postatybinio valymo etapas, kuriam reikia ir daugiausiai įrangos. Bus prižiūrimi tualetai, virtuvės ir kitos konkrečios paskirties patalpos. Įrenginiai, tokie kaip tualetai, kriauklės, langai, spintelės ir prekystaliai, taip pat bus kruopščiai išvalomi.

Galutinis valymas

Paskutinis etapas yra galutinis valymas, kuris yra etapas, kai atliekami paskutinės minutės pataisymai. Visos dulkės ar nešvarumai, kurie nusėdo po antrojo etapo, dabar bus siurbiami arba nuvalomi. Mūsų komanda taip pat eis per erdvę su šluostėmis, kad nuvalytų dėmes, pirštų atspaudus ir žymes, likusias dėl statybų darbų.

Norint pasinaudoti valymo įmonės paslaugomis užsukite į puslapį: https://www.vitaresta.lt/lt/paslaugos/kitos-valymo-paslaugos/postatybinis-valymas.htm