Kortų žaidimas „Tūkstantis” prisiminkime vaikyste

Ar prisimenate, kaip vaikystėje žaidėte kortų žaidimus? Nesvarbu, ar tai buvo „Vežimas”, ar „Karas”, tas momentas yra kažkas ypatingo, kai sėdėdami prie stalo su šeima ir draugais, juokdamiesi ir mėgaudamiesi vienas kito draugija žaidžiant. Vienas mėgstamiausių mūsų vaikystės kortų žaidimų buvo „Tūkstantis”. Jis egzistuoja nuo XIX a. pabaigos, tačiau, deja, šiandien jis nėra toks populiarus, kaip kai kurie labiau paplitę analogiški žaidimai. Šiame tinklaraščio įraše paaiškinsiu, kodėl kortu zaidimas tukstantis yra vienas mėgstamiausių mano kortų žaidimų ir todėl, manome, jog  kiekvienas turėtų jį išbandyti.

Kaip žaisti Tūkstantį

Kortų žaidimas Tūkstantis yra lengvai išmokstamas žaidimas, kurį gali žaisti 2-4 žaidėjai. Kiekvienas žaidėjas iš pradžių turi septynias kortas, kurios dalijamos iš standartinės 52 kortų kaladės (be juokdarių). Žaidimo tikslas – pirmam pasiekti 1000 taškų. Taškai pelnomi dedant kortas ant stalo viena po kitos pagal tam tikrus kortų derinius (vadinamuosius rinkinius). Tūzai verti 15 taškų, teismo kortos – po 10 taškų, o visos kitos kortos vertinamos nominaliąja verte.

Smagiausia, kad žaisdami „Tūkstantis” galite taikyti daugybę strategijų. Galite sutelkti dėmesį į agresyvumą ir stengtis greitai atsikratyti savo kortų, kad 1000 taškų pasiektumėte greičiau nei priešininkai; arba galite rinktis lėtesnį būdą ir stengtis sukurti galingus derinius, kurie, padėję ant stalo, surinks daug taškų.

Kuo išsiskiria „Tūkstantis”?

Tūkstantis išsiskiria iš kitų kortų žaidimų, nes skatina kūrybiškumą ir strategiją, o ne sėkmę ar atsitiktinumą. Kitaip nei tokiuose žaidimuose, kaip pokeris, kur sėkmė vaidina svarbų vaidmenį laimint ar pralaimint, Tūkstantis reikalauja, kad žaidėjai, prieš atlikdami ėjimus, juos gerai apgalvotų. Dėl to žaidimas daug patrauklesnis tiems, kurie vertina strategija paremtus žaidimus. Be to, kadangi bet kuriuo metu galima pasirinkti kelias strategijas, nė vienas žaidimas niekada nesibaigia lygiai taip pat, todėl kiekvienas raundas yra naujas ir įdomus!.

Skyriaus apibendrinimas

Jei dar niekada nebandėte šio žaidimo, a, bet mėgstate tokius kortų žaidimus kaip pokeris, labai rekomenduoju jį išbandyti. Tai nepakankamai gerai įvertintas klasikinis žaidimas, kuris jau ne vienai kartai suteikia smagių žaidimų įspūdžių. Žaisti galite kartu šeimos nariais, ar su draugais internete, garantuoju, kad tai suteiks daugybę valandų pramogų visiems dalyviams. Taigi griebkite užkandžių ir kortų kaladę – metas iš naujo atrasti Tūkstančio džiaugsmą.