Dovanų kuponai – geriausia dovana

Kiek kartų teko sukti galvą, ką padovanoti artimam draugui per gimimo dieną? Esame tikri, jog bent kartą. Deja, bet išrinkti dovaną yra labai sudėtinga net ir patiems artimiausiems žmonėms. Todėl pati paprasčiausia ir neretai geriausia dovana tampa – dovanų kuponai. Juos dovanoti verta dėl keletos priežasčių:

  • dovanų kuponai neretai galioja ne kelerius mėnesius, o ištisus metus, todėl galite būti tikri, jog draugas juos panaudos;
  • neretai perkant dovanų kuponą galima sutaupyti, ypač tuomet, kai perkama internetu;
  • dovanų kuponus galima panaudoti tuomet, kai patiems patogu. Tai reiškia, jog jūs neįpareigojate draugo ar draugės tam tikrą dieną būti toje pačioje vietoje, jie patys galės pasirinkti, kada jį panaudoti, svarbu tai padaryti ne vėliau, nei iki nurodytos datos.

Dovanų kuponai – tai gera idėja, tačiau paslaugų ir pramogų pasirinkimas labai platus, todėl gali kilti klausimas, ką pasirinkti? Jeigu norite, jog dovana ne tik tiktų, bet ir patiktų, spręskite ne pagal tai, kas patiktų jums, o pagal draugą, kuriam dovanojamas kuponas. Pagalvokite, ką jis mėgsta, kokia pramoga patiktų. Galbūt tai padės jums nuspręsti, ką pirkti. Internete galima rasti daugybę pasiūlymų. Nuo vakarienės dviese iki pramogų vandens parke. Patyrinėkite, ką mėgsta draugas ir tuomet nuspręskite, ką jam įteikti.

Ar dovanų kuponą galima iškeisti į pinigus?

Jeigu nerimaujate, jog draugui dovana nepatiks, negalvokite, kad blogiausiu atveju jis galės grąžinti dovanų kuponą. Deja, bet greičiausiai to padaryti nepavyks. Todėl pasidomėkite, ar draugas mėgsta siūloma pramogą ir nepirkite bet ko. Dovanų kupono nebus galima parduoti ar iškeisti, nebent tai daryti reikės savarankiškai, bandant įsiūlyti kitiems žmonėms už mažesnę kainą arba perdovanoti. Visgi tai sukeltų ne tik papildomą vargą, bet ir nemalonumus. Todėl, kaip ir minėjome, geriau iš karto rasti tobulą dovaną, kuri tikrai nudžiugintų draugą.

Kaip įsigyti dovanų kuponus?

Nusprendėte padovanoti dovanų kuponą? Apsilankykite TobulaDovana.lt ir rinkitės tarp daugybės kuponų. Internete kiekvienas ras norimą paslaugą už mažą kainą bei papildomas nuolaidas.