Gėlių pasirinkimai iš Flowers&Lovers studijos

Dovanoti gėles ir jų puokštes – ne tik šventės, bet ir kasdienių nustebinimų dalis. Flowers&Lovers.lt studija savo asortimente siūlo žiedus, kurie puikiai tiks kiekvienai progai ar be progos, nustebins tiek vyrus, tiek moteris. Išsirinkti žiedus iš tokios įvairovės gali būti tikrai sunku, nes atrasite tikrai daugiau nei kelis patinkančius. Todėl, kad jums būtų paprasčiau, Flowers&Lovers komanda paruošė aprašymus, kurie padės lengviau išsirinkti tinkamas gėles.

Flowers&Lovers siūlomos gėlės

Flowers&Lovers gėlių studijoje galite atrasti ne tik klasikinius žiedus, kurie tinka visomis progomis ir visiems, bet ir labiau egzotinių augalų iš tolimųjų pasaulio gėlių ūkių. Gėlių pasirinkimai gali skirtis priklausomai nuo sezoniškumo, tačiau pristatome jums populiariausius ir įdomiausius pasirinimus.

Gvazdikai – turbūt dažniausias pasrinkimas kiekvienai progai. Jie laikomi vyriška gėle, todėl dažnai tai tampa dovana vyrams. Tačiau gvazdikai puikiai įsilieja ir į moteriškumu bei elegancija dvelkiančias Flowers&Lovers gėlių puokštes. Tai klasikinis žiedas ir puikiai tinkantis nežinant, kokias gėles norite pasirinkti.

Šiek tiek įdomesnis, tačiau vis dar klasika laikomas Flowers&Lovers variantas – eustomos. Primenantys rožių žiedus, eustomos žiedai puikiai padeda padeda kurti eleganciją. Jos dažnai atsiranda įvairiose puokštėse, kai norima šiek tiek modernesnės klasikos.

Ieškote egztoiškų pasirinkimų? Flowers&Lovers siūlo apsvarstyti banksijas. Žiedai iš Australijos puikiai tinka išskirtinėms asmenybėms, kurios siekia unikalumo kiekviename savo žingsnyje. Rinktis galite nuo ryškių iki pastelinių spalvų, o trokštantiems puokštės su banksija Flowers&Lovers komanda sukurs tinkamą kombinaciją.

Dar viena egzotika pulsuojanti gėlė – protėja. Flowers&Lovers šias gėles rekomenduoja rinktis puokštėse, kurios gali būti šviežios arba džiovintos – protėja atrodys įspūdingai kiekvienu atveju.

Jeigu renkatės puokštę, Flowers&Lovers gali pasiūlyti labai įdomių kombinacijų. Norintiems minimalistikos puikiai tiks smulkių gubojų puokštes. Ieškantiems klasikos puokštės su rožėmis ar eustomomis bus puikus pasirinkimas. O egzotikos mylėtojams bus sukurtos puokštės iš tolimųjų kraštų gėlių. Kiekviena Flowers&Lovers puokštė kuriama su meile ir kiekvienos detalės apgalvojimu, todėl tikrai rasite, kas patinka jums, o jei ne – floristės sukurs individualią puokštę jums.

Kokiomis progomis gėlės užsakomos iš anksto?

Gėlės iš Flowers&Lovers studijos gali būti užsakomos keliais atvejais: švenčių dekoracijos, nuotakos puokštė, renginiams. Šiais atvejais gali reikėti didesnio kiekio ar įvairesnių gėlių, todėl užsisakant iš anksto išvengiama nemalonių problemų.

Taip pat gėles galima užsisakyti iš anksto ir kitoms progoms, jei šiuo metu nerandate norimų žiedų, bet jie nėra būtini čia ir dabar. Dėl užsakymų gali kreiptis tiesiai į Flowers&Lovers komandą, kurie padės išsirinkti tinkamas gėles jūsų visoms progoms.