Ką padovanoti vyrui gimimo dienos proga: 7 idėjos

Rasti funkcionalią dovaną mylimam vyrui nėra taip paprasta kaip atrodo. Juk dažnai norisi tobulo derinio, kuris apimtų stilių, praktiškumą, taip pat, kad tokia dovana keltų vyrui geras emocijas ir tuo pačiu parodytų, kad jis yra mylimas.

Renkantis dovanas svarbiausia atminti, kad ne visada geras pasirinkimas yra daiktai. Kartais ne ką mažiau gera dovana yra emocija arba veiksmas.

Pateikiame kelias idėjas, kurios galbūt taps labai patogia paruoštuke galinčia padėti nustebinti mylimą vyrą.

  1. Dovanokite save.

Bene pati geriausia dovana esate jūs, taip? Daugelis moterų su tuo sutiktų. Vyrai – taip pat. Tačiau kad tokios dovanos įteikimas tikrai būtų originalus – būtinai pasipuoškite. Tam puikiai tinka seksualus apatinis trikotažas moterims, taip pat, rankose visada galite laikyti sekso žaisliukus.

  1. Hobis.

Jeigu vyras turi konkretų hobį – tokiu atveju rasti jam tinkamą dovaną nebus sunku. Tiesa, tik siūlome daugiau domėtis jo hobiu, galbūt pasiskaityti teminiuose forumuose, pateikti užklausas, kur to paties hobio turėtojai gali pasiūlyti tinkamą dovaną.

  1. Kelionės.

Keliauti tikrai patinka daugeliui, tad natūralu, kad suorganizuoti tokią dovaną – apsimoka ne tik dėl vyro, tačiau ir dėl savęs. Nereikia jokių prabangių kelionių, kadangi ir Lietuva yra labai graži, tad keliauti po ją verta.

  1. Laikas su draugais.

Daugeliui vyrų dėl šeimos ir buities trūksta laiko su draugais, tad jeigu jam tokį padovanosite – esame tikri, kad jis bus labai nustebintas. Tai gali būti įtraukiančios veiklos čekis, kuris yra skirtas vyrų kompanijai.

  1. Laikas su Jumis.

Arba galima padovanoti veiklas, kurios yra skirtos ne buvimui su draugais, tačiau su jumis. Tai bus ir puiki dovana, ir tai pačiu gera galimybė sustiprinti santykius.

  1. Įtraukianti fizinė veikla.

Jeigu Jūsų vyras jau seniai kalba apie ta, kad nori daugiau užsiimti fizine veikla, tačiau nežino kuo ir neranda tam laiko – tokiu atveju Jūsų darbas yra padovanoti jam sporto klubo abonementą arba čekį bet kokiai kitai sportinei veiklai.

  1. Nebijokite klausti.

Galiausiai, jeigu tikrai sunku rasti dovaną – visada galite paties vyro paklausti – kas jį domina. Galbūt staigmenos ir nebus, tačiau bent jau pati dovana – tikrai bus vertinama ir naudojama.