Ką reikėtų žinoti prieš pasirenkant tinkamą svetainių talpinimo planą?

Ką reikėtų žinoti prieš pasirenkant tinkamą svetainių talpinimo planą?

Šiais laikais labai svarbu turėti internetinę svetainę, jeigu norite generuoti didesnes verslo pajamas. Atkreipkite dėmesį, kad vis daugiau naujų verslų galime pamatyti internete. Jeigu esate naujokas su internetiniais puslapiais, tuomet jums gali kilti įvairių klausimų, kurie susiję su svetainės talpinimu.

Kas yra svetainės talpinimas?

Svetainių talpinimas yra dar žinomas kaip WEB hostingas arba svetainės prieglobstis. Paslaugų tiekėjai turi serverius, kuriuose palaikys jūsų internetinės svetainės veikimą, saugos visus tinklalapio failus, duomenų bazes ir leis susikurti norimus elektroninius paštus, pagal savo domeno adresą. Serveriai gali būti įkurti skirtingose lokacijose, tačiau nesvarbu kur jie yra, vis tiek galėsite juos pasiekti bet kada ir iš bet kur.

SSL generavimas yra svarbus.

Kad pritraukti didesnį lankytojų srautą, jums būtinas SSL sertifikatas. SSL sertifikatai yra reikalingi nuo 2018 metų, 7 mėnesio ( liepos). Dažnai prie svetainės adresų yra matomas užraktas. Tas užraktas simbolizuoja, kad internetinė svetainė turi saugų SSL sertifikatą, kuris garantuoja saugų lankytojo ir svetainės ryšį. Internetiniai puslapiai, kurie turi SSL sertifikatus, jų adresas prasideda su HTTPS:// . Tinklalapiai neturintys SSL sertifikato yra atvaizduojami su raudona skrynia ir tai rodo, kad ryšys nėra saugus, o jų adresas prasideda su HTTP:// . Jeigu puslapis neturi SSL sertifikato, tuomet jis yra prastesnėse paieškos pozicijose, o lankytojams gali būti parodoma klaida, kad puslapis nėra saugus.

Kiti aspektai renkantis tinklalapio talpinimą

Būtinai atkreipkite dėmesį į siūlomą duomenų saugyklos talpą. Yra tiekėjų, kurie gali pasiūlyti vos kelių šimtų megabaitų vietą, o tai yra per mažas talpos kiekis. Vien svetainės sistemos diegimas gali reikalauti daugiau nei 100 MB, o tokiais atvejais, jūsų talpa būtų iš karto užpildyta.

Mažiems tinklalapiams, kurie nori turėti smulkų tinklaraštį arba reprezentacinę svetainę, jiems reikėtų rinktis planą, kurio talpyklą sudaryta bent 1 gigabaitas. Jeigu planuojate mažą internetinę parduotuvę, tuomet rinkitės talpinimą su 3 gigabaitais, taip užtikrinsite, kad jums pakaks vietos.

Reikia nepamiršti ir apie atsargines duomenų kopijas, kurios jums leis atstatyti failus su keliais mygtukų paspaudimais.