Kaip apie vitaminų trūkumą praneša organizmas ir iš, kur jų gauti?

Būtų galima išvardinti dešimtis dalykų, kurių mums reikia, jei norime išlikti sveiki ir išlaikyti puikią nagų, odos ar plaukų būklę. Tačiau vienas ypač svarbių komponentų, yra vitaminai. Įdomu tai, kad, jei mums trūksta kokio nors vitamino, organizmas apie tai praneša, siųsdamas tam tikrus signalus. Tačiau tikrai ne visi gebame juos atpažinti. Tad, kviečiame sužinoti, kokiais būdais mūsų organizmas mums praneša apie vitaminų trūkumą. Taip pat aptarsime, kaip greitai ir efektyviai aprūpinti savo organizmą vitaminais.

Kas vyksta, kai mūsų organizmui trūksta vitamino A?

Įdomu tai, kad žmonės pastebėję, jog rankų oda bei lūpos išsausėjo ir tapo ypač šiurkščios, galvoja, kad dėlto yra kaltas oras. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad tokie reiškiniai gali lydėti ne tik dėl šalto bei žvarbaus oro, bet ir dėl vitamino A trūkumo. Tačiau ir tai – dar ne viskas: jei prieblandoje tampa sunku įžvelgti daiktus, tai irgi gali būti signalas, kad trūksta šio vitamino. Be to, pasitaiko atvejų, kai trūkstant šio vitamino, netgi sutrinka koordinacija.

Kaip organizmas praneša apie B grupės vitaminų trūkumą?

B grupės vitaminai yra labai svarbūs, norint gerai jaustis, o apie jų trūkumą, mūsų organizmas praneša ypač įvairias būdais. Miego kokybė gali suprastėti dėl įvairių priežasčių, tačiau B grupės vitaminų trūkumas – viena jų. Apie B grupės vitaminų trūkumą, galima įtarti ir tuo atveju, jei jaučiamas nervingumas ar pastebimi atminties sutrikimai.

Kas nutinka, jei trūksta vitamino C?

Jeigu imunitetas nusilpęs, dažnai sergate peršalimo ligomis, o susirgus – pasveikti prireikia daugiau laiko, tai gali byloti apie C vitamino trūkumą. Taip pat, jei veido oda atrodo pavargusi bei papilkėjusi, tai irgi gali būti ženklas, kad jums trūksta šio vitamino.

Kokie požymiai rodo, kad trūksta vitamino D?

Jeigu nuolat jaučiatės pavargę, o jūsų nuotaika – prasta, be jokios paaiškinamos priežasties, tai, labai tikėtina, kad jums trūksta vitamino D. Apie šio vitamino trūkumą gali pranešti ir akių nuovargis, sausumas. Be to, žmonės dažnai skundžiasi, kad jaučiasi taip, lyg akyse būtų smėlio, kyla noras prisimerkti – tokiais ženklais organizmas taip pat praneša apie D vitamino trūkumą. Na, o, jei ėmėte pastebėti dantų emalio įtrūkimus, tai irgi gali reikšti apie šio vitamino trūkumą.

Kokius signalus siunčia organizmas, kai trūksta vitamino E?

Stangrumą, švytėjimą, sveiką išvaizdą bei jaunatviškumą praradusi oda – tai pagrindiniai signalai, kuriuos siunčia organizmas, kai trūksta vitamino E.

Taigi, kaip matyti, apie vitaminų trūkumą, mums praneša mūsų organizmas, siųsdamas tam tikrus ženklus, tereikia juos laiku atpažinti. Na, o, jei ieškote būdų, kaip greitai ir efektyviai aprūpinti savo organizmą vitaminais A, B, C, D ir E,  tai kanapių aliejus (CBD) yra ypač puikus pasirinkimas.