Kodėl verta kreiptis į personalo atrankos specialistą?

Ieškant darbuotojų dažnai tenka skirti labai daug laiko ne tik paieškoms, bet ir tam, kad būtų galima išsiaiškinti savo poreikius. Tam, kad paieška vyktų sklandžiau, trumpiau ir produktyviau, verta kreiptis į personalo atrankos specialistus, kurie pasirūpins šiuo procesu. Pateikiame priežastis, kodėl verta kreiptis į personalo atrankos specialistus ir leisti jums padėti atrinkti specialistus.

Sutaupys laiką

Personalo atranka reikalauja labai daug laiko. Patys pagalvokite, kiek daug laiko trunka parašyti skelbimus, juos įkelti, peržiūrėti, atsirinkti tinkamus kandidatus, su jais susisiekti, susitikti ir t.t. Darbų tiek daugiau, jog vien tik juos išvardyti užtrunka daug laiko, o ką jau kalbėti apie jų įgyvendinimą? Jei norite, kad personalo atranka įvyktų greitai ir sklandžiai, rinkitės personalo atrankos specialistus.

Sutaupys pinigus

Manote, jog personalo atranka kainuoja pigiau be specialistų įsikišimo? Tikrai klystate. Personalo atranka bus ne tik greitesnė, bet ir pigesnė, jei bus pasirinkti personalo atrankos specialistai. Tokiu būdu jums nereikės brangiai mokėti už skelbimų talpinimą. Kaina gali susidaryti nemaža, kadangi gali ne tik tekti skelbimus talpinti į skirtingus portalus, bet ir neaišku, ar iš pirmo karto rasite darbuotojus, tad talpinti gali reikėti bent porą kartų. Tad personalo atrankos specialistai kartais gali net padėti sutaupyti pinigus ieškant darbuotojo ir tokiu būdu padėti išvengti didelių išlaidų.

Padės atrasti patikimus darbuotojus

Rasti gerus specialistus labai sudėtinga, kadangi nemaža dalis darbuotojų pagražinti gyvenimo aprašymus ir nepateikia tikros tiesos nei apie darbo patirtį, nei žinias. Personalo atrankos specialistai tikrina rekomendacijas, tad galima būti tikriems, jog kandidatai, pateikiantys neteisingą informaciją, nebus praleisti į darbo pokalbį.

Padės prikalbinti geriausius savo srities specialistus

Na, o jeigu kandidatai netiks, tuomet personalo atrankos specialistai gali bandyti patys ieškoti tinkamų kandidatų. Kai kuriais atvejais verta vykdyti tiesioginę specialistų ar vadovų paiešką. Personalo atrankų specialistai puikiai išmano šį procesą, todėl galės jį įvykdyti ir atvesti kandidatus, kurie geriausiai tiks darbui ir turės daug patirties.