Ligos, dėl kurių galima kreiptis į gydytoją ortopedą traumatologą

Gana dažna sveikatos problema, su kuria susiduria daugelis, tai yra įvairių sąnarių ar raumenų ligos. Su jomis gali susidurti bet kas, tai yra ir jaunas ir senas, todėl joms gydyti labai svarbu turėti gerą specialistą, kuris greitai galėtų identifikuoti ligą, atrasti problemos atsiradimo būdą ir ją pagydyti. Būtent ortopedas traumatologas Klaipeda, Vilnius ar Kaunas gali padėti tai išspręsti. Tad dėl kokių sveikatos problemų galima kreiptis pas jį, norime papasakoti daugiau šiame straipsnyje.

Kada kreiptis į ortopedą traumatologą?

Yra tikrai ne viena problema, kada galima kreiptis pas šį specialistą, todėl pateikiame pačias dažniausias priežastis, kada žmonės pagalbos kreipiasi pas juos:

  • Kai susiduriama su įvairiomis stuburo problemomis, tai yra skausmu, maudimu, jaučiamu diskomfortu.
  • Netinkama laikysena. Dažniausiai su tokia problema susiduria jaunesni žmonės, kurių kaulai dar tik formuojasi.
  • Plokščiapėdystė.
  • Dėl įvairių traumų, kurių pasekmė patempti raumenys ar sausgyslės.
  • Dėl įvairių atsirandančių kaulų, kremzlių deformacijų.
  • Dėl įvairių lūžių.

Kaip matome, problemų gali būti pačių įvairiausių ir ortopedas traumatologas tikrai gali pagydyti platų ligų spektrą, aišku, jeigu į jį yra kreipiamasi laiku ir liga nėra uždelsta. Plačiau: https://ortopro.lt/registracija-klaipeda/

Pirmuosius ligų simptomus turėtumėte atpažinti patys

Kaip bebūtų, tačiau kiekvienas turime rūpintis savo sveikata, nes tik mes patys galime matyti, kad kažkas vyksta ir būtina kreiptis į specialistus. Niekada nereikia ignoruoti dažnai vienoje vietoje atsirandančio skausmo, akivaizdžiai matomų tam tikrų kūno vietos deformacijų. Labai dažnu atveju, jeigu laiku yra kreipiamasi į gydytojus, didelė tikimybė, kad su atsirandančia problema pavyks susitvarkyti. Ypač didesnį dėmesį į tokias problemas turėtų kreipti žmonės, kurie dirba tam tikrą darbą ir apkrauna kelis sąnarius, kurie dirba labai intensyviai ir diena iš dienos jie yra nualinami ir taip nusidėvi ir dėl to gali atsirasti įvairios problemos. Tad jiems, ypač svarbu prižiūrėti sveikatą ir atsiradus tam tikriems skausmams visada patartina kreiptis į ortopedus traumatologus.

Dažniausiai pasitaikančios operacijos

Verta žinoti ir tai, kad gydytojai ortopedai traumatologai atlieka ir tam tikras operacijas, taip šalindami įvairias problemas, tad dažniausiai pasitaikančios yra šios:

  • Pėdos operacija, kuri susijusi su pirmojo kaulo pašalinimu. Su tokia problema susiduria labai dažnas žmogus, tad jeigu ir jūs turite tokią problemą, jos nereikėtų ignoruoti.
  • Peties ir kelio sąnarių operacijos irgi pakankamai dažnos, nes tuose vietose traumos yra labai dažnos.