Seo paslaugos ar Google Ads reklama?

Pastebime tendencijas, jog elektroninės prekybos mąstai įspūdingai kyla, ypač atėjus recesijos laikotarpiui. Kiekvienas verslo puslapis nori būti matomas internete, nesvarbu ar tai didelė ar maža elektroninė parduotuvė, ar paslaugų puslapis. Vartotojai dažnai mūsų klausia ką geriau rinktis, SEO paslaugas ar mokamą Google Ads reklamą, kuris variantas yra geresnis.

Nėra atsakymo,kuris tiktų visiems. Tiek SEO paslaugos tiek „Google Ads” reklama turi savų privalumų į kuriuos reikia atsižvelgti priimant sprendimą.Tad pasikalbėkime apie tai plačiau.

Šių reklamų privalumai ir skirtumai

  • SEO paslaugos gali padėti jums organiškai pagerinti svetainės reitingą paieškos rezultatų puslapiuose („Google”), o tai gali padidinti lankytojų srautą ir pardavimų konversijas. Tačiau SEO turi  būti ilgalaikė strategija, negarantuojanti greitų rezultatų. Privalote turėti tinkamai  optimizuotą puslapį  ir kokybiško turinio, kuris parašytas pagal reikiamus raktažodžius. Tik tokiu atveju galite užimti aukštesnę vietą. Tačiau svarbus momentas, jog Jums nereikia mokėti už kiekvieną  paspaudimą atskirai. Tačiau turite nuolat atnaujinti turinį ir įvairiapusiškai gerinti svetainę,  bei rinkti gerąsias nuorodas, o tai kainuoja laiko resursų ir pinigų.
  • „Google Ads” – tai mokama reklamos forma, kuri gali padėti pasiekti greitų rezultatų, nes pagal pasirinktus raktažodžius galite pasirodyti paieškos sistemos rezultatų puslapių viršuje. Tačiau „Google Ads” gali būti brangi, todėl, norėdami išlaikyti savo poziciją , turėsite toliau mokėti už kampaniją. Tačiau čia svarbu turėti gerai veikiančią, patogią svetainę, o daugiau nereikia niekuo rūpintis.

Taigi, kas geriau?

Tai tikrai priklauso nuo jūsų poreikių ir tikslų. Jei jums reikia greitų rezultatų ir esate pasirengę už juos mokėti, tuomet „Google Ads” gali būti geriausias pasirinkimas. Tačiau jei ieškote ilgalaikės strategijos, už kurią nereikėtų nuolat mokėti, tuomet SEO gali būtų geresnis pasirinkimas.

Galiausiai geriausias būdas apsispręsti – eksperimentuoti su abiem paslaugomis ir pamatyti, kuri iš jų geriau tinka jūsų verslui. Investicinė grąža kiekvienu atveju tiesiogiai priklausys nuo daugelio veiksnių, tad jį reikia pasiskaičiuoti individualiai

Kai kuriais atvejais geriausiai pasiteisina abi reklamos formos iš karto. Tokiu atveju jos vieną kitą papildo ir gaunamas geriausias efektas.

Kur rasti pagalbos?

Kreipkitės į skaitmenines marketingo agentūras. Jie padės suprasti, kas geriausia jūsų verslui, ir pasiūlys įvairių paslaugų, kad pagerintų jūsų buvimą internete.

Skaitmeninės rinkodaros agentūrų galima rasti internete. Prieš ką nors samdydami, būtinai perskaitykite atsiliepimus ir patikrinkite jų portfelius.

Tik patyrusios agentūros teikiamos paslaugos gali padėti pasiekti gerų rezultatų itin konkurencingose nišose.