Kokio skonio šuns maistą pirkti?

Šuo yra ištikimas ir tikras draugas, kuris visada bus šalia, kad ir kas nutiktų. Todėl svarbu pasirūpinti, kad jis būtų gerai maitinami ir gautų visų maistinių medžiagų, reikalingų išlikti sveikiems ir laimingiems. Parduotuvėse yra įvairių skonių šunų ėdalo. Apsispręsti, kurį iš jų pirkti savo pūkuotam draugui, gali būti sunku, bet mes padėsime! Šiame tinklaraščio įraše apžvelgsime keletą skirtingų šunų ėdalo skonių variantų, taip pat ką reikėtų turėti omenyje perkant. Tikimės, jog informacija bus naudinga ir ja pasinaudosite.

Mėsos skonis – mėgstamiausias

Labiausiai paplitę šunų ėdalo skoniai yra mėsos, pavyzdžiui, vištienos, jautienos ar ėrienos. Šiuose gaminiuose paprastai būna daug baltymų ir riebalų, o tai idealiai tinka šunims, kurie yra aktyvūs ir kuriems reikia daug energijos.

Jei jūsų šuo yra sėslesnis arba turi sveikatos problemų, dėl kurių reikia mažiau riebalų, taip pat yra žuvų ir grūdų neturinčių galimos parinktys.

Kiekvienas atvejis individualus

Rinkdamiesi šunų ėdalo skonį taip pat turėtumėte atsižvelgti į individualius savo augintinio pageidavimus ir mitybos poreikius. Pavyzdžiui, kai kurie šunys gali būti alergiški tam tikroms sudedamosioms dalims, pavyzdžiui, kukurūzams ar sojai. Tokiu atveju turėsite rasti ėdalą, kuriame šių alergenų nebūtų. Šias opcijas plačiai gali pasiūlyti „Advance“ prekės ženklas.

Rinkitės atsargiai

Nusprendę dėl skonio, kitas žingsnis – pasirinkti aukštos kokybės ingredientus ir maistingumą užtikrinantį šunų ėdalo prekės ženklą. Rinkoje yra daug prekės ženklų, todėl prieš perkant svarbu atlikti trumpą tyrimą – palyginimą. Peržiūrėkite atsiliepimus internete, pasikalbėkite su kitais augintinių šeimininkais ir pasikonsultuokite su veterinarijos gydytoju, kad šis pateiktų rekomendacijų.

Aukštesnės kokybės produktai kainuoja brangiau.

Tačiau verta atsižvelgti į tai, kad pigesniuose maisto produktuose gali būti daugiau užpildų ir mažiau mėsos. Apskritai taisyklė yra tokia, kad savo augintiniui pirkite geriausią maistą, kurį galite sau leisti.

Galiausiai nepamirškite, kad kiekvienas šuo yra skirtingas ir tai, kas tinka vienam, gali netikti kitam. Būkite kantrūs ir bandykite įvairius dalykus, kol rasite savo augintiniui tinkamiausią maistą. Šiek tiek pasistengę tikrai rasite tinkamą skonį