Šilumos siurbliai oras-oras – patogiam ir pigiam gyvenimui

Kai norisi, kad visus metus pagal Jūsų poreikius būtų toks mikroklimatas, koks geriausiai atitinka kūną – siūlome įsigyti šilumos siurblius, kurie veikia nepastebimai, tačiau tikrai labai našiai pagerina gyvenimo kokybę.

Šiuo metu dažniausiai rinkoje minimi oras-oras šilumos siurbliai, kurie džiugina ne tik veiksnumu, tačiau ir mažomis kainomis. Įsigyti juos siūlome UAB Artrasas įmonėje. Čia specialistai teikia nemokamas konsultacijas, kurios gali padėti rasti tai, kas Jums labiausiai tinka ir geriausiai dera namuose.

Daugiau dėmesio ekologijai

Džiugu, kad vis daugiau žmonių domisi ekologija. Tai lemia ne tik tai, kad galima rasti įrangas, kurios padeda gyventi tvariai, tačiau pačiam dėl to nesukti galvos, tačiau taip pat ir žmonių suvokimas, kad mes patys kuriame savo ateitį.

Šilumos siurbliai tikrai yra pati draugiškiausia įranga ne tik gamtai, tačiau ir žmogui. Jie veikia tvariai ir patys aplinkosaugininkai dažniausiai siūlo rinktis siurblius, kurie leis namuose visus metus sukurti norimą mikroklimatą ir tuo pačiu daryti kuo mažesnę įtaką gamtai.

Šilumos siurbliai oras-oras tarnauja visus metus

Daugelis žmonių nustemba, kad šilumos siurbliai oras-oras tarnauja visus metus. Daugelis galvoja, kad jie tik šildo patalpas, tačiau tai nėra tiesa. Jie lygiai taip pat sėkmingai jas vėsina vasaros metu. Galima drąsiai sakyti, kad tai yra tokie patys oro kondicionieriai, kaip ir tie, kurie tik vėsina. Taigi, įranga yra naudojama visus metus, tad, žinoma, tokiu atveju taip pat ir labiau atsiperka.

Tokią funkcionalią įrangą galima įsigyti čia: saulesbroliai.lt/produktu-kategorijos/silumos-siurbliai/silumos-siurbliai-oras-oras.

Siūlomos subsidijos

Galiausiai, siūlome nepamiršti, kad šiuo metu Lietuvos valstybė kartu su ES siūlo subsidijas, kurių metu galima sumokėti mažiau, tačiau būti ramiu, kad gavote gerą kokybę. Paramą teikiama kiekvienais metais. tad reikia sekti reglamentą. Dažniausiai keliami reikalavimai tikrai labai minimalūs, tad kiekvienas, kuris tikrai pasiryžęs rinktis šią apšildymo sistemą – juos atitinka be jokio vargo.